2737
2734
عنوان

یه پسر بعد از کات کردن رابطه چند ساله همه چیو فراموش میکنه ب راحتی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5485 بازدید | 215 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روانشناس ها به این نتیجه رسیدن که وقتی دو نفر یک رابطه رو تموم میکنن دختر خب روزهای اول تموم شدن رابطه حال خوبی نداره اما پسرا نه مدتی طول میکشه تا کمی به فکر فرو برن و فکر کنن

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 
2731
وای خوشبحالشون😔

بعد ی ثانیه دیدم ک میگم 

لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱               🍀اللهم عجل لولیک الفرج🍀                        
2738

وای تاپیکتو دیدم یاد یچیزی افتادم البته بی ربط با موضوعه😂😂

چن ماه پیش کات کردم امروز خیلی اتفاقی پروفایل تلگرام دوس پسر قبلیمو دیدم اسم تلگرامشو نوشته بود گرگ خسته ی تنها

لنتی هروقت یادش میفتم خندم میگیره🤣

با دلای پاکتون واسم یه صلوات برسین😍مرسی

بنظرم در حالی ک داشته کات میکرده یکی جایگزین کرده بوده ، بعد چیزی یادشون نمیره کنار میذارن ذهنشون مشغول نمیکنن برا رابطه ای ک وجود نداره حتی اگرم دوست داشته باشن حتما برا فراموش کردن جایگزین میکنن

من خودم نامزدم ک باهاشم دوس بودم ۶ سال پیش دوست دختر قبلیش برگشت ماه اول دوستیمون بود 

الان چند روز یادش افتادم میگم چرا نپرسیدم از نامزدم چند وقت با هم بودن و چرا ب هم زدن فکرم الکی مشغول شد چند تا تاپیکم زدم

وزن اولیه ۷۰ هدف ۶۶ ایشالا تا تیر ماه میترکونم :) 
2706