1874
1823

مثلا چند سال با دختری بوده و ادعا میکرده دوسش داره 

سریع فراموشش میکنه با جایگزین کردن یکی دیگه؟ 

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1883

اگ عاشقش باشخ هرگز فراموشش نمیکنه

۹۹/۹/۱۰ همتونو میبینم😂      عاشق کلمه ی(بیلبیلکم)😬           ‏زندگی آدمای پولدار فقط از دور قشنگه                                     اما واردش که بشی میبینی خیلی قشنگتره🥴

سریع ک نه

بستگی داره ب شرایطش

سالها قبل فک میکردم "تنهایی" عجب فاجعه ای است اما...هر چ بیشتر مردم را شناختم تنهایی من دلچسب تر شد.عاشق تنهایی ام هستم❤.ب طرز اعتیادآوری ب سکوتِ مطلق عادت کردم.حتی در جمع هم از درون تنها هستم.حالا میفهمم چرا باید چاه را ب مردمان ترجیح داد         

پسر باید باشی که بگی

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
1794

اگ واقعا دوسش داشته باشه فراموشش نمیکنه حتی تا اخر عمر دیدم ک میگم ولی تاکید میکنم دوس داشتن واقعی

دعا کنید عشقم برگرده قلبم هزار تیکس از دلتنگی من ب دعاهای شما اعتقاد دارم اللهم صل علی محمد و ال محمد

روانشناس ها به این نتیجه رسیدن که وقتی دو نفر یک رابطه رو تموم میکنن دختر خب روزهای اول تموم شدن رابطه حال خوبی نداره اما پسرا نه مدتی طول میکشه تا کمی به فکر فرو برن و فکر کنن

با کلی وصله رو بالم هنوز بلند پروازم!
1899