2726
عنوان

من بدترین مادرم.

1243 بازدید | 73 پست

چون امروز شیرینی درست میکردم و بلد نشدم و خرابش کردم.و سر همین قضیه که کلی مواد هدر شد با دخترم بد رفتاری کردم و همش بهش گفتم برو اون طرف😢😢

چون امروز که بازار رفتیم و دخترم با گریه برگشت خونه😢بخاطر اینکه شهر غریبی ساکن هستیم بخاطر کار شوهرم اون نمیتونه مثل همسالاش خوش بگذرونه و هی خونه مامانبزرگاش بره و یا هی بره باغ و تفریح و تنها تفریح بچم بازار و بیرون گردیه.از اینکه نمیتونم این امکان رو بهش بدم و از اینکه امروز با گریه گف من تو خونه حوصلم سر میره دلم هزار تیکه شد.و باز کاری از دستم برنیومد

چون دخترم درد معده داره و من فکر کردم خوب شده بعد از یک ماه دوباره پرهیزاتشو کنار گذاشتم و امشب گفت چرا دل درد من خوب نمیشه و باز من ناتوان شدم از خودم متنفرم.

از اینکه تو شهر غریب بعضی وقتا کم میارم و سرش داد میزنم از خودم متنفرم.

و خیلی چیزای دیگه....

من بدترین مادرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اینایی ک شما گفتی همه مامانا انجام میدن

🌸 بِـسْمِـ اللهِ الـرَحْمـٰانـِـ الـرَحـيـمْـ 🌸بالاخره یه روز سرد دی ماه که آفتاب از لا به لای شاخ و برگ درختان خودشو نشون میده...قبل از ظهر دختر قشنگم به طور طبیعی پا به این دنیا میذاره و خونوادمونو سه نفره میکنه👨‍👩‍👧 اون روز بهترین روز زندگیه منه...باهم دیگه همون روز مرخص میشیم و همه‌ی اون چشم انتظاریا تموم میشه...ان شاءالله🙏

منم شرایط تو رو دارم .درکت میکنم

دختر بور چشم  آبی......اینجارو جدی نگیر تصور کن ساعت میشینی درد دل میکنی و مشاوره میگیری بعد احتمال داره کاربری که مشاوره میده ۱۱،۱۲ ساله باشه 😐😒هرشخصیتی میتونه پشت گوشی باشه حتی داعشی ، وقتی کسی بهت مشاوره میده حواست باشه زود جو نگیری عمل کنی قبلش بشین خوب فکر کن بعضی اینجا انگار بنزیین تو دستشونه منتظرن شعله اتیش رو بیشتر کنن فقط تشویقت میکنن اره خوب کردی بجای اینکه آرومت کنن و بگن این مشکلات برا هرکسی وجود داره مهم اینه چطور باهاش برخورد کنی ، حواست باشه با مشاوره غلط قربانی عقده ها، مشکلات روحی ، کینه ها ، و بیماری ذهنی دیگران نشی ، دنیای مجازی نمیتونه جای خوبی برای مشاوره باشه به ریسکش نمیهرزه. به این موردم اشاره کنم اینجا هرکس با هر دین و مذهب یا آدم بی دین و خدا هم هست پس حواست باشه هرکس هر حرفی زد زود باور نکن و اعتقاد خودت رو زیر سوال نبر 

😅😅

خندم میگیره وقتی میگید بدترین مادرم

وقتی اینقدر نگرانش هستید یعنی بهترین زندگیش هستید

شرایط که دست شما نیست

به این فک کنید وقتی دخترتون اینقد شرایط رو تحمل میکنه فردا تو زندگی مشترکش خیلیا از مشکلات بقیه بچه ها رو نداره

نه بد نیستی ماهم در شهر غریب بودیم . هیچ جا نمیرفتیم .

حتی پارک حتی سیزده به درها خونه می موندیم  .حتی خونه فامیلا تا سالها 😥

ولی مادرم مادر بدی نبود . چیکار میتونست بکنه ؟ 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(

وای ماهم هیشکی رو نداریم حتی بیرونم نمیبرمشون همش تو خونن دیگه شما هم یوقتایی اعصابت بهم میریزه مطمئنا مادر بدی نیستی وگرنه اینقد ب فکر بچت نبودی 

خدایا شکرت 🤗
2706