1874
1823
عنوان

من بدترین مادرم.

1210 بازدید | 73 پست

چون امروز شیرینی درست میکردم و بلد نشدم و خرابش کردم.و سر همین قضیه که کلی مواد هدر شد با دخترم بد رفتاری کردم و همش بهش گفتم برو اون طرف😢😢

چون امروز که بازار رفتیم و دخترم با گریه برگشت خونه😢بخاطر اینکه شهر غریبی ساکن هستیم بخاطر کار شوهرم اون نمیتونه مثل همسالاش خوش بگذرونه و هی خونه مامانبزرگاش بره و یا هی بره باغ و تفریح و تنها تفریح بچم بازار و بیرون گردیه.از اینکه نمیتونم این امکان رو بهش بدم و از اینکه امروز با گریه گف من تو خونه حوصلم سر میره دلم هزار تیکه شد.و باز کاری از دستم برنیومد

چون دخترم درد معده داره و من فکر کردم خوب شده بعد از یک ماه دوباره پرهیزاتشو کنار گذاشتم و امشب گفت چرا دل درد من خوب نمیشه و باز من ناتوان شدم از خودم متنفرم.

از اینکه تو شهر غریب بعضی وقتا کم میارم و سرش داد میزنم از خودم متنفرم.

و خیلی چیزای دیگه....

من بدترین مادرم

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1825

اینایی ک شما گفتی همه مامانا انجام میدن

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸 بِـسْمِـ اللهِ الـرَحْمـٰانـِـ الـرَحـيـمْـ 🌸بالاخره یه روز سرد دی ماه که آفتاب از لا به لای شاخ و برگ درختان خودشو نشون میده...قبل از ظهر دختر قشنگم به طور طبیعی پا به این دنیا میذاره و خونوادمونو سه نفره میکنه👨‍👩‍👧 اون روز بهترین روز زندگیه منه...باهم دیگه همون روز مرخص میشیم و همه‌ی اون چشم انتظاریا تموم میشه...ان شاءالله🙏
1856

😅😅

خندم میگیره وقتی میگید بدترین مادرم

وقتی اینقدر نگرانش هستید یعنی بهترین زندگیش هستید

شرایط که دست شما نیست

به این فک کنید وقتی دخترتون اینقد شرایط رو تحمل میکنه فردا تو زندگی مشترکش خیلیا از مشکلات بقیه بچه ها رو نداره

نه بد نیستی ماهم در شهر غریب بودیم . هیچ جا نمیرفتیم .

حتی پارک حتی سیزده به درها خونه می موندیم  .حتی خونه فامیلا تا سالها 😥

ولی مادرم مادر بدی نبود . چیکار میتونست بکنه ؟ 

همسرم رو خیلیییی زیاد دوسش دارم و عاشقشم .خدایا به خاطر تموم نعمتهایی که به من داده ای و خواهی داد سپاسگزارم .خدایا بابت فرزند سالم وصالحی که به من دادی  هم خیلییی سپاسگذارم .

وای ماهم هیشکی رو نداریم حتی بیرونم نمیبرمشون همش تو خونن دیگه شما هم یوقتایی اعصابت بهم میریزه مطمئنا مادر بدی نیستی وگرنه اینقد ب فکر بچت نبودی 

خدایا شکرت 🤗
1893

مادر بدی نیستی . شما فقط یه مادر خسته ای😞

هممون اینروزا خسته ایم. بچه هامون از خونه نشینی کلافه شدن خودمونم روحیه مون خراب شده😔

💛گروه نارنجی💛وزن اولیه ۸۸ وزن شروع چالش پاییزی ۷۵😬   وزن فعلی۷۰/۴۰۰😀   وزن هدف ۶۰😀 قد ۱۶۲. با کمک تاپیک بامداد خمار و دوستای خوبم😘

عزیزم منم پسر م همش معده درد داشت کوچیک بود شربت معدش رو یه بار دادی ول نکن تا سه دوره بخر بهش بده...برای پسرم چند سال طول کشید..چون نمیدونستم تا تموم میشد ولش میکردم دیگه نمیخریدم بهش بدم تا یه دکتر خوب رفتم همینو بهم گفت..و دیگه کلا معده دردش تموم شد 

😍گروه نارنجی😍وزن قبلی۷۸😔وزن فعلی۷۲۵۰۰😬هدف اول۷۰🙃هدف دوم۶۸🙂هدف سوم۶۲☺هدف چهارم۶۰😁😁😁😁😁😍😍😍😍🤩🤩🤩🤩اللهم عجل لولیک الفرج🙏🙏🙏
1718