2733
2734
عنوان

جاری دروغگو

1260 بازدید | 48 پست

سلام من عروس دوم هستم جاریم سی و خورده ای سالشه من هجده سالمه وقتی ازدواج کردم ۱۴سالم بود خیلی هم ساده بودم همه میگن ک خیلی از جاریم سرترم اینو بچه دوساله هم میفهمه معتاد هم هست هم خودش هم شوهرش سه تا بچه داره من از اولی ک ازدواج کردم اصلااااا باهاش کاری نداشتم رفتو امدی نداشتم ولی میشنیدم که پشت سرم چه حرفا میزنه موقع عروسیم الکی گفت ک من حاملم  ی بار با شوهرم دعوا کردم همه جا گفته بود که این دوس پسر داره شوهرشم دیده دعواشون شده یا گفته بودتوجشن عقدمون دوسدختر قبلی شوهرمن ینی اومده با من دعوا کرده که اصلا من دوس دختر قبلی شوهرمو ندیدم😐از راه میرسه با تک تک برادرشوهرام دست میده حتی باشوهرمنم دست میدادمنم دیدم نه دیگه داره از ساکت بودن من سواستفاده میکنه هم باشوهرم صحبت کردم هم ب اون فهموندم که خوشم نمیاد دست بدی شوهرم محلش نمیداد ولی باز اون میومدباهاش دست میداد تا شوهرم مجبور شد کلا توروش نگاه نکنه ومحلش نده حالا اینا به کنار دلیل اینهمه دروغ گفتنش چیهچرا نمیتونه انققد پشت من زر نزنع ابرویع منو الکی ب باد میده چنتا کصخام مثه خودش باور بکنن هم به جرم دزدی گرفتنش هم بهجرم ساقی مواد هم دوس پسر داره هم کلا وله ی چیزی هم بهش بگی میزنه ب غربت بازی و دادو بیداد من موندم چجوری اینو خانواده شوهرم تحمل میکنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اااییییی

درساحل زندگی قدم میزدم،همه جا دو رد پا دیدم،جای پای من و خدا،به سخت ترین لحظات که رسیدم،فقط یک جای پادیدم،گفتم خدایا درسخت ترین شرایط مرا تنها گذاشتی،ندا امد تورا در سخت ترین شرایط به دوش کشیدم....
2738

این عروس راچه کسی انتخاب کرده؟😑

دزد معتاد ساقی....

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤

اون معلوم الحاله. تو ناراحت نباش

ولی خونواده شوهرت سطحشون چطوریه ک همچین عروسی دارن؟

دانشجوی پزشکیم، از قبل کنکور هم اینجا بودم، دانشجو بودن و اینجا عضو بودن باهم منافاتی نداره😁 هر وقت بتونم سر میزنم به اینجا چیزای خوبی ازش یاد گرفتم❤️ عاشق مرلین مونرو و گربه هام😍
2706