2733
2734
عنوان

بعضیا چه راحت شوهر میکنن

811 بازدید | 45 پست

طرف داره زندگیشو میکنه .یکی از راه میرسه شاخ شمشاد😂

عاشق هم میشنو 

بهترین زندگی دارن 

باهم سازگارن 

حالا ما از زمین و زمان میاد برامون 

از در دیوار مشکل میباره .

اونم حل نشدنی 

شاید بگید شاید مشکل از ماست

ولی نهه واقعاااا 

شایدم بخاطر زیادی خوب بودنمونه🤨🤔

گر نگه دار من ان است ك من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه ميدارد

همه زندگیا از دور قشنگه عزیزم

نه تو میمانی و نه اندوه  ونه هیچ یک از مـــردم این ابادی       به حباب نگران لب یک رود قسم🌞و به کوتاهی  ان لحظه شادی که گذشت⬅غصه هم خواهد رفت...انچنانی که فقط خاطره ای ماند💭 لحظه ها عریانند👖به تن لحظه خود جامه انده مپوشان هرگز  تو به ایینه?!نـــه!ایینه به تو خیره شده است   وو اگر خنده کنی اوبه تو خواهد خندید  و اگر بغض کنی...  اه از ایینه دنیا که چه ها خواهد کرد....       سلام بر تو دووووست خلم   .ببخشید!یعنی دوست گلم✌🌸امیدم اول به خدا بعدش به ماااادرمه تو زندگی.امیداوارم حال دلت به شیرییینی شوکولات شیرییین باشه❤عضو گروه آبــــــی 💙سرگروه:@آسنات99 😍💙وزن اولیه :60 قد:166 💙وزن فعلی:60 💙هدف اول :58💙هدف دوم:56💙هدف سوم:54💙هدف اخـــــر 52😍💙     چشم وا کنم شدم باربی خوش هیکللللل😍💙من میتونم..💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

به شانس اعتقاد دارم من

و دعای خیر بقیه که در حق آدم میکنن

دانشجوی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی🙂🤞 منم بگم کاربر قدیمی هستم یا کافیه🙄😎  اینجانب *نیکی ۷۰* سابق از سال ۹۶ عضو بودم. این همه سال حتی یکبار هم اخطار نگرفتم . اما چند روز پیش تو بحث با یه خانومی که طرفدار صیغه بود و میگفت اگه شوهر کسی دوست دختر صیغه ای پنهانی داشته باشه،بخاطر محبت به خانومه شه که اونو مخفی میکنه چون حق طبیعی اون آقاس، بدون اخطار تعلیق شدم!!! واقعا مرسی 😶  (من ivf کردم اگه سوالی داشتین بپرسین، کمک تون میکنم😇) اَللهُمَ صَلِّ عَلی مُحَمَّد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🤲

بیخیال بقیع ما ظاهرشونو میبینیم 

من ک کیف میکنم اون مدل زندگی میبینم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2738

شانس دارن خواهر شانس 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

من دختر عموم ب کل شهر داده بود....

اصن خیلی داغون بود

ماه قبل نامزد کرد چه پسررررری چه پسررررری خوشتیپ پولدار اقاااا 

donnadarya@ خیلی دوست دارم مهربون امیدوارم بهترینا مال تو باشه💖😍😘

تو رو خدا این حرفو نزن اینجا همه حق به جانب هستن الان میان حالتو بدمیکنن الان میان همچبن میگن که لابد خودت مشکل داری وناسازگاری و فلان وبیسار ....اصلاً ادمو از تاپیک زدن پشیمون میکنن

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2706