2733
2734
عنوان

خانومای تپل🥰تو بارداری سایزتون چند میشد؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 507 بازدید | 64 پست
آخه وزنت زیاده یه کم لاغر کن دوستم

منو ببینی باورت نمیشه ۸۰ باشم... 😐 همی وزنم رونامع..هرچی ورزش میکنم دریغ از یکم کوچک شدن😐😭

اقای عزیزم این ماه میخواد هوای منو داشته باشه و‌حاجت روا بشم😍😍😍 مطمعنم این ماه تیکر بارداری میزنم من⁦♥️⁩😍 اقا هوامو داشتع باش طوری کع همیشه داشتی😍...بهتون قول میدم اگه از اقام بخوایین اصلا دلتون رو نمیشکنه..خودش میدونع دل شکستن چه درد بدیع😔⁦🖐️⁩....  دوستدارم اقای من😍 اقای خوب من🥺⁦♥️⁩.            😍اقام ابو الفضله😍  میبینید حتی اسمشم ارامش داره🥰!؟
واللا هر چی میگرفتم مانتو وپالتو فری سایز گرفتم برا همون نمیدونم یه شلوار هم داشتم از اول بارداری پو ...

کلا در بیخیالی ب سر میبری😐😂

هرچیز گشادی میدیدی میگفتی‌ خوبه😂

اقای عزیزم این ماه میخواد هوای منو داشته باشه و‌حاجت روا بشم😍😍😍 مطمعنم این ماه تیکر بارداری میزنم من⁦♥️⁩😍 اقا هوامو داشتع باش طوری کع همیشه داشتی😍...بهتون قول میدم اگه از اقام بخوایین اصلا دلتون رو نمیشکنه..خودش میدونع دل شکستن چه درد بدیع😔⁦🖐️⁩....  دوستدارم اقای من😍 اقای خوب من🥺⁦♥️⁩.            😍اقام ابو الفضله😍  میبینید حتی اسمشم ارامش داره🥰!؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منو ببینی باورت نمیشه ۸۰ باشم... 😐 همی وزنم رونامع..هرچی ورزش میکنم دریغ از یکم کوچک شدن😐😭

رژیم بگیر لاغر میشی

هر کس تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست. انسان دیگری است با دیدگاه دیگر، فقط همین.   
من ۶۵ بودم الان ۸۵ ام سه هفته مونده تا زایمانم....تازه من الان اینقد چاق شدم دکترم کلی دعوام میکنه ن ...

من دکترم یه اقای مسن ولی اهل دل بود،ماه اخر هرهفته که میرفتم چکاپ ۲کیلو الی ۳ کیلو چاق میشدم..

نزدیک ۳۰ کیلو اضافه کردم هیچی نمیگفت دیگه شده بودم فیونا بهم با لبخد گفت دیگه داری چاق میشیا 😆😆فرض کن بعد از اینکه ۳۰ کیلو اضافه کردم چنین حرفی زد😅😅

😍😍😍
2731
رژیم بگیر لاغر میشی

میگیرم..اما رژیم خوب بلدی؟؟

من ۱۷۰قدم بود ۷۶وزنم آخر بارداری دیگه ۱۰۰رو زده بودم ولی ۲۰روز بعد ۸۰کیلو شدم الان ۴ماهه همچنان ۸۰ام

عزیزم ویار داشتی ؟

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
من دکترم یه اقای مسن ولی اهل دل بود،ماه اخر هرهفته که میرفتم چکاپ ۲کیلو الی ۳ کیلو چاق میشدم.. نزدی ...

چه دکتری خوبی😂😂😂😂😂😂دکتر من که ماهی ۳ کیلو هم اضافه کنم غرمیزنه میگه چه خبره داری زیادی چاق میشی☹☹اون سری گفتم آخه من زیاد نمیخورم که نمیدونم چرا وزنم اضافه میشه با طعنه گف آره منم نمیدونم😞😞

2738
آره به خدا🤣🤣🤣دیگه چیکار میکردم الان سایزم بین ۴۶و۴۸هست😔

ای خودم اذیت میشم😭😭😭

بیا تایپک اخرم😂😂😂 نوشتم میخام رژیم تیلیت ماست بگیرم دیگه تز بدبختی😂

خانوماااااا من میخام سایزتونو بدونم🥴 تا ۵۰ میشیدین؟؟

من شدم بارداری،اول..بعدش،بسرعت کم.کردم باکمک.متخصص تغذیه ..توی بارداری هم دکترمیگف نخور اما کوگوش شنوا 

الهی و ربی من لی غیرک
چه دکتری خوبی😂😂😂😂😂😂دکتر من که ماهی ۳ کیلو هم اضافه کنم غرمیزنه میگه چه خبره داری زیادی چاق میش ...

حالا میدونی دکتر من در مقابل این حرف چی گفت!!

گفت بعصیا تو باردتری هورمون هاشون جوری میشه که هرچی میخورن حتی یه کف دست نون،تبدیل به چربی میشه و منم از همون دینه بودم..باورت نمیشه قبل اینکه این حرفو بزنه یک ماه امتحانی بهم گفت از اول تا اخر ماه برنج و ماکارونی ونون نخور،نیم ساعت قبل غذا یه کاسه ی بزرگ سالاد کاهو بخور بعد اب بخور بعد غذا بخور .اخر ماه رفتم رو ترازو ۵کیلو اضافه کرده بودم..اینو که دید اون حرفو بهم زد 

😍😍😍

العان کم کن خیلی غنیمته من قبل بارداری۷۰ بودم العان ۸۴ این ماه هفته ای یه کیلو زیاد کردم 😶بعد زایمان بلافاصله احتمالا یه ۵ کیلو کم میشه بعد اونم که بستگی داره به بدن هر کسی اینکه چقدر رعایت کنه بعضیا تو شیر دهی بازم چاق میشن 

2706