2733
2734

سلام یکی از خونواده همسرم کرونا گرفته 

ازش دلخورم بابت رفتاراش (نمیتونم بگم) 

نمیدونم چکار کنم دوس ندارم زنگ بزنم 

یکی باهام صحبت کنه چکار کنم

نزنگ☺️

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ب راحتی نزن

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2738
چرا میشه دلیل رو بگی 

یکم. تحویلشون میگیرن آزارم میدن اذیت و دخالت و اینم خودش خوب می‌گرفت فهمیدم همه باهم میشینن سخنرانی میکنن درباره زندگی من یکیشون عملیش میکنه

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 

زنگ‌نزن عزیزم چرا کاری که فک میکنی حالت رو خراب میکنه میخوای انجام بدی خودت و آرامشت از همه چیز مهم تره 

مثلا با زنگ زدن میخوای ادای آدم خوبه رو دربیاری که پس فردا ازت توقع میره همیشه خوب بمونی و مشکلت صد برابر میشه  کوچیک و بزرگم فرقی نداره 

2706