2737
2734
عنوان

شوهرم رفت دستشویی

| مشاهده متن کامل بحث + 23003 بازدید | 261 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره من خودم بعصیی وقتا الکی شک میکنم بخاطر تاپیکای خیانت اصلا تا حالا گوشی شوهرمو چک نمیکردم الان بع ...

😑ادم وقتی زیاد کنجکاوی کنه بلخره ی چیزی پیدا میشه باعث سو تفاهم شه

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود...
2731
اه بابا حال ادم ب هم میخوره  چ چندشن

اره واقعا خیلیا اینجورین همینا باعث میشن زناشون هزارجور درد و مرض بگیرن

درساحل زندگی قدم میزدم،همه جا دو رد پا دیدم،جای پای من و خدا،به سخت ترین لحظات که رسیدم،فقط یک جای پادیدم،گفتم خدایا درسخت ترین شرایط مرا تنها گذاشتی،ندا امد تورا در سخت ترین شرایط به دوش کشیدم....
2738

@twinkelgirl       🤣

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
اینایی  ک میگن گوزیده و چسیده اخه مردا مگ براشون مهمه کجا بدن کجا ندن برا ی گوز و چس پاشه بره د ...

همه مردا اینجوری بی نزاکت نیستن حداقل من تو خانوادم ندیدم همچین چیزی رو

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود...
😑ادم وقتی زیاد کنجکاوی کنه بلخره ی چیزی پیدا میشه باعث سو تفاهم شه

اره دقیقا 😑😑😑

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
مثلا چی

میترکم 

ولی خب خیلی چیزا رو فقط میکشی بالا 

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
گاهی لازمه چک کردن..اینقد اوضاع خرابه والا..نه بی اعتمادی.ن اعتماد صد درصد  

اعتماد صد در صد ندارم ولی خب کار مشکوک نمیبینم ولی چک میکنم یجورایی انگار ترس دارم ته دلم قبلا این ترس نبود نی نی یایت خوبی داره ولی بکم شکاک میکنه ادمو ☹☹

2706