1874
1823
عنوان

شوهرم رفت دستشویی

7729 بازدید | 261 پست

اومد بیرون.شیر ابم اصلا باز نکرد .حتی روشویی.یک لحظه هم نشد.بعد اومد رفت اب خورد.من دلم درد میکنه .خواستم پشتش برم دستشویی هی میخواست مانع شه که نرم.حتی گفت یه لحظه بیا پیشم بعد برو.تو دستشویی هم که بودم هی پرسید حالت خوبه؟دلت خوب شد؟استرس داشت بچه ها.از دستشویی هم اومدم بیرون دیدم نشسته رو تخت.در صورتی که افتضاخ خوابش میمد.میگم نکنه چیزی تو دستشویی قایم میکنه.قرصی.موادی .چیزی.خیلی مشکوک بود خیلییییی.خیلی.بعدشم که رفت اب خورد.نمیدونم واقعا یعنی چی

خدایا اگر منو لاغر نمیکنی حداقل دوستامو چاق کن🙈

یه چی کشیده اون تو

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در خواست دوستی کسانی که نمیشناسمو قبول نمیکنم😊خب از اون جایی که امضای قبلیم تهدید امیز بود جا دارع بگم از من نترسید😁یه نکته وقتی یه جایی یه چیزی گفتم یا یه کاری کردم نگید از تو توقع نداشتم من امروز با من دیروز 180 درجه فرق داره _دیگه نه حس خوبی به چیزی دارم نه دلم به کسی خوشه نه می تونم به بقیه اعتماد کنم و نه حتی اون ادم سابق باشم فقط بی حس دارم به راه پیش روم ادامه میدم !!!!  
کیک و شیرینی، خونگیش خوبه!
1825

😐تو روشویی جیش کرده..

مرگ بر لیپید👊🏻                                                        🌻عضو گروه لاغری هدفمند و                                               عضو اکیپ علمی تخیلی👽

وینجور ک گفتی انگار یچیزی زده بوده یاقایم کرده مگه میشه رفت دسشوی و دستت بعدش نشست؟۰😒

حال من خوب است و چه آرامشی ‌ست در آغوش تنهایی دیگر از هیچ نداشتن‌ها نمی‌ترسم حالا چه کسی‌ می‌‌تواند از من بگیردچیزهایی‌ را که ندارم...

چت نکردع باشع

با خوک نباید کشتی گرفت چون کثیف میشی و جالب اینع ک خوک از این کار لذت میبرع بحث کردن با ادمای احمق  دور و ورتم همینع😉از دور ریختن ادما لذت میبرم شاید بم بگی بیمار شاید بخای روانی صدام کنی اما من ترجیح میدم دور بریزم تا دور ریختع شم...اتفاقا همکار منم هم ایفون 11دارع هم اپل واچ اما من با شاسی بلند میرم سرکار اون با اسنپبه بعضیا باید حالی کنی : وقتی بهت روی خوش نشون میدم به این معنیه که من انسانم و فکر میکنم تو هم انسانی، نه اینکه من ساده ام ، بیا سوارم شو...🤨واینکع دیگران راجبم چی فکر میکنن خارج از محدودع توجهاتمع ...از ریاضی متنفرم اما عاشق شمردن پولم😎
1826
1718