2737
2739
عنوان

اگرشیرخشک حرارت ببینه خراب میشه

471 بازدید | 22 پست

من به دخترم همیشه با نیدو عسلی فرنی درست میکردم آخرشب بهش میدادم 

امشب به جای نیدو اومدم شیرخشک نان ریختم اصلا حواسم نبود

دخترم ۲۰ ماهشه 

میترسم فاسد شده باشه چیزیش شه

به امید روز که کرونا بره و همه به زندگی عادی برگردیم صلوات     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به پروتئین گاوی حساسیت داره؟

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
2728
بله ..شیرخشک نباید بجوشه...۲۰ماهشه چرا با شیرپاستوریره فرنی درست نمیکنی؟

شیر پاستوریزه به درد نمیخوره نیدو عسلی بهتره

حالا جوشوندم خورده الان دوساعت گذشته

نه عزیزم فاسد نشده ولی تمام ویتامینهاش از بین رفته..

این همه تو کیک و شیرینیها شیر خشک استفاده میکنن

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید ، زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشستl
2738
شیر پاستوریزه به درد نمیخوره نیدو عسلی بهتره حالا جوشوندم خورده الان دوساعت گذشته

من نیدوعسلی رو تاوقتی شیرخشک میخورد به عنوان مکمل تو شیرش میریختم البته باتجویز دکترش..الان ۲۸ماهشه دیگه میلی به فرنی نداره .همون شیر پاستوریزه رو با عسل یا موز یا خرما مخلوط میکنم میخوره ...

😍😍😍
یعنی فاسد شده حالاوچی بدمش

فاسد که فکر نکنم شده باشه ولی دیگه نجوشون براش.من دخترم شیرخشکی بود کلا..از ۶ماهگی که فرنی رو شروع کردم دکترش گفت فرنی رو با یذره اب درست کن اخرش شیرخشک درست کن بریز توفرنیش ..شما فرنی با نیدو عسلی رو چجوری درست میکنی؟

😍😍😍
فاسد که فکر نکنم شده باشه ولی دیگه نجوشون براش.من دخترم شیرخشکی بود کلا..از ۶ماهگی که فرنی رو شروع ک ...

به جای شیر ؛شیر نیدو عسلی میریزم بعد آب میریزم مواد قاطی میکنن میزارم روی گاز

به جای شیر ؛شیر نیدو عسلی میریزم بعد آب میریزم مواد قاطی میکنن میزارم روی گاز

خراب نمیشه؟؟

اخه اونم شیر خشکه ..

راستی دکترش تجویز کرده؟؟

اخه من یکماه بدون تحویز دکتر دخترم جای شیرخشکی که میخوردنیدو عسلی دادم بهش فقط و تو اون یکماه قدش اصدا رشد نکرد.دکترش گفت چهشیرخشگی میدی گفتم نیدوعسلی،گفت این نیدوعسلی مکمله شیرخشکه و درکنار شیرخشک باید باشه ..

😍😍😍
2706