2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخدا سفره هامون داره هر روز کوچیکتر میشه خدایا میشه اون روزای قشنگ گذشته بازم تکرار شه مهمونی های بزرگ و همه دور سفره دلامون شاد واااااااااای لعنت ب باعث بانیش😭

❤از تمام دلتنگی ها ، از اشک ها و شکایت ها که بگذریم...باید اعتراف کنم مادرم که میخندد خوشبختم🌹
2731
2738
منم شاشیدم تو این زندگی زندگی برا پولداراس فقط..ما اومدیم که تماشاچی باشیم

اونا دارن پولدار تر میشن ما قشر ضعیف فقیرتر

❤از تمام دلتنگی ها ، از اشک ها و شکایت ها که بگذریم...باید اعتراف کنم مادرم که میخندد خوشبختم🌹
خوشحال باشید کسایی که تو ایرانن بهشت اون دنیا رو خریدن تو جهنم عجیبی داریم زندگی میکنیم که نمونش نیس ...

اتفاقا اون دنیا هم تو جهنمیم

انشالله منم مادر یه فرزند صالح و سالم و زیبا و باهوش میشم میشه برام دعا کنین دوستان 
خواهر تو پرده نداری مال من نیمه کاره مونده همینطور اومدیم نشستیم خونمو فروختم خونه کلنگی خریدیم بساز ...

ای بابا خدابزرگه انشالله که میسازید تموم میشه مام اینجارو با هزار جور چک و وام و قرض و قوله گرفتیم 

بهت انداختن. برادر شوهرم امروز برنجاشون از کارخونه در اومد من صد کیلو ازش گرفتم 

عزیزم شما درجه دو شو کرفتی درجه یکش ۳۱ منم این هفته خریدم ۲۵ تومنیشم بود نخریدم

♥️اموزش تتوبدن با هزینه کم به صورت مجازی♥️
2706