2726
عنوان

لوزه😱

247 بازدید | 12 پست

دوره دبستانم یه دکتره گفت که جراحی می خواد

بعد یکی دیگه گفت با رشدو دارو خوب میشه

الان هفده سالمه از امروز حس می کنم متورم شده 

می تونه ربط داشته باشه؟

خداجون واسه همه نعمت هات سپاس گزارم.                                                       

منم لوزه دارم بچه بودم یکی گفت عمل یکی گفت نمیخواد و همونجوری موند الان گاهی متورم میشه بعد دوباره خوب میشه علتش رو نمی دونم 

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

اره برو دکتر 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه داری راحت عمل کن ذاداش من دو سال پیش هشت سالش بود راحت عمل کرد راحت شد

زندگی بافتن یک قالیست،نه همان نقش و نگاری که خودت میخواهی،نقشه را اوست که تعیین کرده تو دراین بین فقط میبافی،نقشه را خوب ببین نکند آخر کار قالی زندگی ات را نخرند  
2728

من دوسالگی عمل کردم دخترعمه م 32 سالشه تازه عمل کرده

ترس نداره ک عزیزم

ولی حتماااا برو پیش یه دکتر خوب شاید اصلا نیاز به عمل نباشه❤️

یه دختر 17 ساله که تمام تلاشش اینه که هر ثانیه طرز تفکرشو بهتر کنهساعتی اندیشیدن بهتر از هفتاد سال عبادته... پیامبر اکرم(ص)👌🌺 اجازه ندهید ترس از دست دادن، از هیجان برنده شدن بیشتر باشد... رابرت کیوساکی🌺  اصلاحات نامحسوس و به ظاهر کم اهمیت آمال و آرزو ها را به منصه ظهور می رسانند... دارن هاردی اثر مرکب❤️ #حامی_آدمای_خوب #ترنسکشوال 
اخه اینجا تو تبادل نظر که نمیشه عزیزم باید بری بیمارستان برات تشخیص بدن چیه  تازه اونجام ...

همین راهنمایی ای که گفتید منظورم بود

ممنون

اگه داری راحت عمل کن ذاداش من دو سال پیش هشت سالش بود راحت عمل کرد راحت شد

چه خوب 

شنیدم هرچی بزرگتر سخت تره

من ۱۷ سالمه میگن مثنکه تو سن من به نسبت سخت تره برای بزرگتر ها هم از من سخت تره کلا مثنکه هرچی دیرتر سخت تر

من دوسالگی عمل کردم دخترعمه م 32 سالشه تازه عمل کرده ترس نداره ک عزیزم ولی حتماااا برو پیش یه دکتر ...

جدی؟

دختر عمتون سختشون نبود؟

چون من شنیدم هرچی سن بیشتر باشه سخت تره و بیشتر آدم اذیت می شه حالا باز من  هنوز ۱۷ سالمه ولی بازم شنیدم که به نسبت سنای پایین تر سخت تره واسه بزرگترا کلا سخت تره یعنی می گن هرچی سن بیشتر باشه سخت تر میشه

جدی؟ دختر عمتون سختشون نبود؟ چون من شنیدم هرچی سن بیشتر باشه سخت تره و بیشتر آدم اذیت می شه حالا ب ...

خب سخت تر که هست 

ولی دخترعمه م خیلی اذیت نشد

استرس نداشته باش اصلااا🥰❤️

یه دختر 17 ساله که تمام تلاشش اینه که هر ثانیه طرز تفکرشو بهتر کنهساعتی اندیشیدن بهتر از هفتاد سال عبادته... پیامبر اکرم(ص)👌🌺 اجازه ندهید ترس از دست دادن، از هیجان برنده شدن بیشتر باشد... رابرت کیوساکی🌺  اصلاحات نامحسوس و به ظاهر کم اهمیت آمال و آرزو ها را به منصه ظهور می رسانند... دارن هاردی اثر مرکب❤️ #حامی_آدمای_خوب #ترنسکشوال 
جدی؟ دختر عمتون سختشون نبود؟ چون من شنیدم هرچی سن بیشتر باشه سخت تره و بیشتر آدم اذیت می شه حالا ب ...

سلام عزیزم شما عمل کردی؟چجوری بود؟بعدش خیلی سختتون شد؟بعدش چه غذاهایی خوردید؟؟

خدایا عیدیه عید غدیر امسالم جواب مثبت آزمایش بارداریم باشه لطفا.....
سلام عزیزم شما عمل کردی؟چجوری بود؟بعدش خیلی سختتون شد؟بعدش چه غذاهایی خوردید؟؟

سلام منو اون سال  بعدش دکتری دیگه تشخیص داد نیاز نیست حالا نمی دونم بعدا نیاز شه یا نه ولی تا جایی که من مطلع هستم یه چند روزی که باید بستنی تغذیه بشه 

من اون زمان که دکتر اولی گفت نیاز به جراحی داره اذیت نمی شدم ولی یکی از دوستام که عمل کرد  یه مدت بعدمی گفت قبل عمل خیلی اذیتم می کرد و الان دیگه راحتم