2703
2553
عنوان

مشاعره داریم 🥰🤩🤩

| مشاهده متن کامل بحث + 339 بازدید | 94 پست
غفلت زدگان دیده بیدار ندانند از مرده دلی قدر شب تار ندانند

در خرابات مغان نور خدا میبینم

این عجب بین که چه نوری ز کجا میبینم

الهی ! این بنده چه داند که چه می باید جست ! داننده تویی هر آنچه دانی ، آن ده :)) 😌❤ (( دانشجوی ژنتیک هستم 🥰 ))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تازه عضو شدی

امروز 😁

مدتی بود خواننده خاموش بودم 

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
2456
خوش اومدی 

مرسی 🥰❤️

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
تا توانی دلی به دست اور دل شکستن هنر نمی باشد

دوش دیدم که ملائک در میخانه زدند

گل آدم بسرشتند و به پیمانه زدند

الهی ! این بنده چه داند که چه می باید جست ! داننده تویی هر آنچه دانی ، آن ده :)) 😌❤ (( دانشجوی ژنتیک هستم 🥰 ))
2714
غفلت زدگان دیده بیدار ندانند از مرده دلی قدر شب تار ندانند

دوش دیدم که ملائک در میخانه زدند

گل آدم بسرشتند و به پیمانه زدند

وقتی توی یه تاپیک پست میذارم و دلیل ومدرک از قرآن میارم و تومیگی خرافاته و قبول ندارم و....اونوقته که دیگه جوابتونمیدم؛چون کسی که خدارو قبول داره ولی قرآنو نه،احمقه ...و تو منطق من بحث کردن باآدم احمق،توهین به خودمه! حالا تو فکرکن من کم آوردم،اوکی.... اینجوری خوش باش😉

عاشق شده ام بر تو    

تدبیر چه فرمایی

از راه صلاح آیم 

یا از ره رسوایی

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
دوش دیدم که ملائک در میخانه زدند گل آدم بسرشتند و به پیمانه زدند

در میخانه که باز است 

چرا حافظ گفت دوش دیدم که ملائک در میخانه زدند 

عاشق شده ام بر تو     تدبیر چه فرمایی از راه صلاح آیم  یا از ره رسوایی

یوسف گم گشته باز آید یه کنعان غم مخور 

کلبه احزان شود روزی گلستان غم مخور 

عاشق شده ام بر تو     تدبیر چه فرمایی از راه صلاح آیم  یا از ره رسوایی

یارب آن نوگل شیرین که سپردی به منش

میسپارم به تو از چشم حسود چمنش 

وقتی توی یه تاپیک پست میذارم و دلیل ومدرک از قرآن میارم و تومیگی خرافاته و قبول ندارم و....اونوقته که دیگه جوابتونمیدم؛چون کسی که خدارو قبول داره ولی قرآنو نه،احمقه ...و تو منطق من بحث کردن باآدم احمق،توهین به خودمه! حالا تو فکرکن من کم آوردم،اوکی.... اینجوری خوش باش😉
2706