1822
1823
عنوان

مشاعره داریم 🥰🤩🤩

335 بازدید | 94 پست

بیاید دور هم سرگرم شعر باشیم 😙❤️

تو دنیایی که میتونی هر چیزی باشی... انتخاب کن مهربون باشی😇❤️ هرگز به خودم اجازه نمیدم کسی رو قضاوت کنم🧡 دل نازکم باهام خشن صحبت نکنید🥰:-)من از تبار دختران تکراری نیستم من همان تافته جدا بافته ام 💎🌸 کلا شوخم اگه جایی شوخی موخی کردم به دل نگیرید! مُدِلَم اینه 😂😶😜 

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1825

یکم بوی عطر برام کافیه

که دیونه شم بااااز بپرسم کیه؟

🌻

خدایا مامان بشم دوباره ولی نی نی مو سالم تو بغلم بزار، خدایا درد از دست دادن خیلی سخته ، خدایا هر روز بهش فکر میکنم هر روز💚  اون موقع وقتی فهمیدیم باردار شدم اسمشو گذاشتیم عدس ، اینجور صداش میزدیم💚  خدایا برش گردون بهم عدسمو 🙏💚 اون آغوش منو میخواد.. منم بوی تنشو ...🤱🏻

تا توانی دلی به دست اور

دل شکستن هنر نمی باشد

تو دنیایی که میتونی هر چیزی باشی... انتخاب کن مهربون باشی😇❤️ هرگز به خودم اجازه نمیدم کسی رو قضاوت کنم🧡 دل نازکم باهام خشن صحبت نکنید🥰:-)من از تبار دختران تکراری نیستم من همان تافته جدا بافته ام 💎🌸 کلا شوخم اگه جایی شوخی موخی کردم به دل نگیرید! مُدِلَم اینه 😂😶😜 
یارب نظر تو برنگردد  برگشتن روزگار سهل است

تا توانی دلی بدست آور

دل شکستن هنر نمیباشد

ما گناه را نمیبینیم...مگر اینکه «زنی» مرتکب آن شود🥀 مسلطبه سه زبان کردی،لری،لکی💜                                             درزمینه زنان تا حدود زیادی میتونم راهنماییتون کنم،درزمینه آرایشی هم خیییییلی میتونم کمکتون کنم،،سوال مذهبی هم داشتین جواب میدم،آشپزیمم خوبه میتونم کمکتون کنم ❤️❤️❤️.                                                       کرمانشاهیم💚                                           ودرآخر اینکه برام مهم نیست دیگران چه فکری درموردم میکنن، دیگران اگه فک کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن😮😮😮😉😉😉💜💚💛💙♥️🤎🤍
1826
تازه عضو شدی

امروز 😁

مدتی بود خواننده خاموش بودم 

خوش اومدی 

مرسی 🥰❤️

1718