1822
1823
عنوان

پدرم کتکم زد چنتا بوکس زد تو سرم...

1715 بازدید | 66 پست

۴ روز عقد کردم نه اجازه میده شوهرمو ببینم نه دوس داره باش حرف بزنم یه ساعت پیش دید باش تلفنی حرف میزدم خواست موبایلمو بگیره ازمن بعد کتکم زد🙄

میگه زیادی باش حرف بزنی  یا شاید دعوا کنید بعد طلاقت میده 

اگه هم طلاقت داد میکشمت🙄🙄🙄

نمیدونم بخدا چکار کنم😔

خدایا شکرت قبل از این تاریخ ۹۹/۹/۹ به ارزوم رسیدم😍😍😍 

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1825

روانشناس لطفا

با خوک نباید کشتی گرفت چون کثیف میشی و جالب اینع ک خوک از این کار لذت میبرع بحث کردن با ادمای احمق  دور و ورتم همینع😉از دور ریختن ادما لذت میبرم شاید بم بگی بیمار شاید بخای روانی صدام کنی اما من ترجیح میدم دور بریزم تا دور ریختع شم...اتفاقا همکار منم هم ایفون 11دارع هم اپل واچ اما من با شاسی بلند میرم سرکار اون با اسنپبه بعضیا باید حالی کنی : وقتی بهت روی خوش نشون میدم به این معنیه که من انسانم و فکر میکنم تو هم انسانی، نه اینکه من ساده ام ، بیا سوارم شو...🤨واینکع دیگران راجبم چی فکر میکنن خارج از محدودع توجهاتمع ...از ریاضی متنفرم اما عاشق شمردن پولم😎

ساب بگوش اوکی بشم🍫🍓

دختر آرزوها منم🌻🌸خوشگل خوشگلا منم🌻🌸عشق عشقا منم🌻🌸                 از من خوشت نمیاد 😝🐥😝🤔اشکال ندارع همه ک خوش سلیقه نیستن😎😋           رو سنگ قبرم بنوسین :از حرص حرفایی ک میتونست وسط دعوا بزنه ولی نزد بعدن یادش اومد مُلد🦋🍒🍓                      بعضیا انقد هولن ولشون کنی ب سگ ماده 🐶🐕میگن خانومم 🦄🍫               از نظر شما پتو کشننده ترین صلاح🔨⛏🗡در برابر جن هست👾👽☠👻💀👺👹👿                 ی چیزایی راجع خودم میفهمم ک خودمم نمیدونستم🙂🤗                     بیشتر وقتا پشت جمله ول کن مهم نی ی دل شکستع خوابیدع 💔🖤👌            من شخصن اعتقاد دارم کسی ک بتونع منو تحمل کنه آدم عادی نی :)🙋‍♀️🤞👄                            ۹۹درصد مواقعی ک میگم مهم نی :/فک میکنم ک چجوری دهنش و سرویس کنم💩😼             درسته هر گلی 🌻🌼🌷🌸💮🏵🌹🥀🌺🌷⚘ی بویی داری ولی شما دیگه همرو بو نکن 🐤                       وقتی بعد از مرگ زندگی هست چرا بد از تو نباشه 🐺          قرنطینع ثابت کرد حتا اگ خونه باشی جایی تری باز پولات تموم میشع💣💥                           شروع فعالیت این کاربری 👀99/1/2213

چقدر عجیب اون دیگه شوهرت اگه دوست پسر داشتی چکارت میکرد

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
1794
زودتر عروسی کن برو سر خونه زندکیت ،این پدرت بیمارت میکنه ،چه کارای مسخره ای عه

من به خاطر تالار نمیخا عروسی کنم ولی با کاراش مجبور میکنه هرچی زود عروسی کنم

خدایا شکرت قبل از این تاریخ ۹۹/۹/۹ به ارزوم رسیدم😍😍😍 

۹۹.۹.۹                                                                 شاخصی عضو نی نی سایت میشه              تووووووومِسسسسس                                                          همیشه کمبود خواب دارم ‌‌                                                             هِی بیا یه بازی کنیم 🙂😁                                                                                                                                                           منو ریپلی کن و بگو چه امضای باحالی داری اونوقت یه نفر نظرتو میخونه و میاد امضای منو ببینه و وقتی میفهمه خبر خاصی نیست در واقع ما موفق شدیم ایسگاش کنیم 🤭🤭🤭
1718