2726
عنوان

رانندگی

| مشاهده متن کامل بحث + 233 بازدید | 24 پست
چرا به خاطر کرونا؟ چند سالته گلم؟

ن بابا از وقتی 18سالم شد گفتم بزار برم گفت باشه الان 24سالمه تازه تازه داره نرم میشه بزاره برم😕همش میگفت زوده زوده😤

صبرمیکنم چون بی نهایت ب خدا اعتماد دارم😊بنده عزیز خدا هستم 😍😌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ن بابا از وقتی 18سالم شد گفتم بزار برم گفت باشه الان 24سالمه تازه تازه داره نرم میشه بزاره برم😕همش ...

منم ۲۱ سالمه دارم دیونه میشم بستم کرده تو خونه

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
2728
نمی دونم عزیزم من سال ۸۰ گرفتم 

اوففف 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
منم ۲۱ سالمه دارم دیونه میشم بستم کرده تو خونه

همه اینطور نیستن دوست خودش تا نامزد کردن دختره رفته گواهینامه گرفته اونم 20سالشه ...ولی این میگه غیرتم قبول نمیکنه هی بری اونجا بایارو کلاس رانندگی خودم یادت میدم دیدم راننده حرفه ای شدی میفرستم بری اینم یجور منطقه دیگه😳ولی ادم بنظره من همش باید درجریان باشه هرکاری رو بلد باشه هرروز ی قدم جلو بره تو زندگی پیشرفت کنه ☺

صبرمیکنم چون بی نهایت ب خدا اعتماد دارم😊بنده عزیز خدا هستم 😍😌
همه اینطور نیستن دوست خودش تا نامزد کردن دختره رفته گواهینامه گرفته اونم 20سالشه ...ولی این میگه غیر ...

این گیر داده به کرونا میگه کرونا هست 

کرونا حالا حالا هست 

دقیقا این فکر ذکرش منم میگه بیرون نرو خرید نرو بعد دوستات نیان کرونا میگیری دکتر نرو