1822
1823
عنوان

بهترین فیلمی که دیدین

449 بازدید | 50 پست

بهترین فیلمی که دیدین چیه ؟

من خودم لئون حرفه و مردی از انکل 

در کوچه ام،در یک کوچه خلوت وبی کس راه میروم.بدون نگاه به پشت سر،درنقطه ای که راهم را تاریکی فرامیگیرد،گویی رویایی میبینم که درانتظارماست.آسمان سیاه با ابرهای خاکستری پوشیده شده.گویی رعد وبرق پنجره ی خانه هارانشانه گرفته.عالم وآدم درخوابند،فقط دو دوست بیدارند.یکی منم ودیگری پیاده روهای خلوت

خیلی گفتم 

کاراسودا فقط😍

تاسف می خورم برای مردم نادانی که فرهنگ و تاریخ کشورشان را فراموش کردند برای مردمانی که آریایی بودن خودشان را فراموش  کردند و برای ما از فرهنگ کشور های دیگر حرف می زنند

زیاده کلا ایرانی زیاد نمیبینم خارجیم اونایی رو میبینم که ارزش داره😁

💙👑  Best never rest💙👑  درسته که پول واسه ادم خوشبختی نمیاره😬 ولی من ترجیح میدم توی لامبورگینی گریه کنم تا پراید😏😏💫💎 ۹۹/۹/۹ قراره بهترین روزای عمرمو تجربه کنم و به اون چیزی که میخوام برسم😍😎

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1883

پنج قدم فاصلع 

بخت پریشان مارو خیل دوست دارم

با خوک نباید کشتی گرفت چون کثیف میشی و جالب اینع ک خوک از این کار لذت میبرع بحث کردن با ادمای احمق  دور و ورتم همینع😉از دور ریختن ادما لذت میبرم شاید بم بگی بیمار شاید بخای روانی صدام کنی اما من ترجیح میدم دور بریزم تا دور ریختع شم...اتفاقا همکار منم هم ایفون 11دارع هم اپل واچ اما من با شاسی بلند میرم سرکار اون با اسنپبه بعضیا باید حالی کنی : وقتی بهت روی خوش نشون میدم به این معنیه که من انسانم و فکر میکنم تو هم انسانی، نه اینکه من ساده ام ، بیا سوارم شو...🤨واینکع دیگران راجبم چی فکر میکنن خارج از محدودع توجهاتمع ...از ریاضی متنفرم اما عاشق شمردن پولم😎
خیلین

بگین اونوی که سوگولیه

در کوچه ام،در یک کوچه خلوت وبی کس راه میروم.بدون نگاه به پشت سر،درنقطه ای که راهم را تاریکی فرامیگیرد،گویی رویایی میبینم که درانتظارماست.آسمان سیاه با ابرهای خاکستری پوشیده شده.گویی رعد وبرق پنجره ی خانه هارانشانه گرفته.عالم وآدم درخوابند،فقط دو دوست بیدارند.یکی منم ودیگری پیاده روهای خلوت

فیلم ایرانی زندگی خصوصی زیاد حالب نیس اما نمیدونم‌چرا واسم تاثیرگذار بود .

فعلا حضور ذهن ندارم یادم بیاد میگم

آقایون لایک وریپلای نکنن وتوی تاپیک هامم نیان!🚫 توی هرتاپیکی راجب بچه داری وبارداری تاجایی ‌تجربه واطلاعاتی داشته باشم حتما کامنت میذارم چون تنها تاپیکهایی هستن که خیلیا با اینکه مادر هستن و بچه دارن حتی نمیان یه کامنت بزارن تا یه مادر رو ازنگرانی دربیارن !!چقد خوبه اگه اطلاعاتی داریم ب یه مادر نگران ک واسه بچش تاپیک زده کمک کنیم تا اینکه تاپیک خیانت و مادرشوهر و....بخونیم و نظر بدیم ،هم اعصابمون خراب میشه با اینطور تاپیکها هم شکاک وبدبین میشیم 😊

لئون ک بی نظیره

ولی جدیدا interstellar واسه سال ۲۰۱۴ ولی خیلی خوبه🙄

seni gördügoüm zaman dilim neden tutulur seni gördügoüm zaman.güller elimde kurur seni gördügoüm zaman hayat sanki son büloür gözlerine bakinca dünyalar benim olour
لئون ک بی نظیره ولی جدیدا interstellar واسه سال ۲۰۱۴ ولی خیلی خوبه🙄

من عاشق فیلمشم 

خوب چند تا از ارزش دارهای جدید رو بگو

جدید چیزی ندیدم تا ۲۰۱۹ دیدم یه سریا رو

داشتم اورجینالزو میدیدم فصل اخرش موند دیگ حوصلم نکشید☹☹

💙👑  Best never rest💙👑  درسته که پول واسه ادم خوشبختی نمیاره😬 ولی من ترجیح میدم توی لامبورگینی گریه کنم تا پراید😏😏💫💎 ۹۹/۹/۹ قراره بهترین روزای عمرمو تجربه کنم و به اون چیزی که میخوام برسم😍😎
1826

بر باد رفته ، شجاع دل،گلادیاتور، ایرانیم شیار ۱۴۳،ویلای ها، بوی پیراهن یوسف

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙

عصر جدید

گفت دانایی که گرگی خیره سر/هست پنهان در نهاد هربشر/ هر که گرگش را دراندازد به خاک/رفته رفته می شود انسان پاک/هرکه با گرگش مدارا می کند/خلق و خوی گرگ پیدا می کند/هر که از گرگش خورد دائم شکست/گرچه انسان می نماید، گرگ هست
1899