2726

الان نگاه کردم دیدم بخیه هام یه گره داره و بقیه اش یه دسته انگار کوک زدن ینی باید بکشم یا میوفته 

عشق من با همه اذیتا و کم خوابی ها و دعوا هامون 😂😂خوشالم که مامانتم😘تو نباشی یچی کمه تو زندگیم دوست داریم دخترم😍تیکر تولد دخترمه و خودم😁😁😁من 24 امم دخترم25 ام🤗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
لازم نیس بکشی 

عه پس چرا گره گره نیست سر هر کردوم دقیقا عین این کوک های ساده اس بعدم چرا نمیفته 

عشق من با همه اذیتا و کم خوابی ها و دعوا هامون 😂😂خوشالم که مامانتم😘تو نباشی یچی کمه تو زندگیم دوست داریم دخترم😍تیکر تولد دخترمه و خودم😁😁😁من 24 امم دخترم25 ام🤗
دردم داره؟ 

خیلی کم قبلا بیشتر بود

با دکتر تماس بگیر ببین کشیدنیه یا جذبی

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

خیلی اذیت شدی برای زایمان؟ 

درد داشت بخیه ات زدن ببخشید سوال م ی پرسم آخه خودم میترسم استراس دارم. برای نشستن جای بخیه اذیتت میکنه؟ وقتی بخیه خوردی حس کردی درد ناک بود

کسی که زایمان طبیعیه تا چند وقت نباید رابطه داشته باشه؟ 

برام دعا کنید نی‌نی م سالم باشه برای سلامتیش حمد بخونید خواهش میکنم 😭😭😭😭😭🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
مگه بعد ده روز نرفتید دکتر ؟ بعد از اون هر چی بمونه رو اصلا نباید دست بزنید خودش از زیرش که جوش خورد ...

نه نرفتم ترسیدم 😩

خیلی اذیت شدی برای زایمان؟  درد داشت بخیه ات زدن ببخشید سوال م ی پرسم آخه خودم میترسم استراس د ...

کلا تا چهل روز نه زیاد یکم سوخت ولی عالیه خدایی راضی هستم 

کلا تا چهل روز نه زیاد یکم سوخت ولی عالیه خدایی راضی هستم 

خوب خدارو شکر 

برام دعا کنید نی‌نی م سالم باشه برای سلامتیش حمد بخونید خواهش میکنم 😭😭😭😭😭🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
2706