1874
1823

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1825

اگه ارزون میخوای acer خوبه ❤️

من یه دختر 16 سالم و هدفم اینه که حامی آدمای خوب باشم، آدمایی که بنده های خوب خدا هستن و برای همینه که خدا اونا رو تو شرایط سخت قرار داد و مطمئن باشیم خدا حواسش همیشه بهشون هست مثل عزیزان ترنس... اونا اختلال هویت جنسی ندارن اونا جنسیتشون کاملا مشخصه فقط جسمشون متفاوته که اونم درست میشه به لطف خدا... هموطنای ترنس عزیزم خیلی دوستتون دارم و امیدوارم به اهدافتون برسین🥰❤️🌺

استوک بخر

💙💙💙💙گروه آبی💙💙💙💙وزن شروع ۶۸🤯  وزن فعلی ۶۳🤩وزن هدف ۵۶😜قد ۱۶۰🥰من میتونم😍                            👈🗝😬چیزی نیست😑کلیده🤕 برا حسنه😐بهش بگید پیداش کردم بیاد تحویل بگیره😒                                                          ۹۹/۹/۹ من به اندام ایده‌آلم رسیدم🥰🥰🥰
واقعا کارایی لپ تاپ استوک چطوره

استوک یعنی دست دوم اروپایی

خوبن

ازجای معتبر بخر

💙💙💙💙گروه آبی💙💙💙💙وزن شروع ۶۸🤯  وزن فعلی ۶۳🤩وزن هدف ۵۶😜قد ۱۶۰🥰من میتونم😍                            👈🗝😬چیزی نیست😑کلیده🤕 برا حسنه😐بهش بگید پیداش کردم بیاد تحویل بگیره😒                                                          ۹۹/۹/۹ من به اندام ایده‌آلم رسیدم🥰🥰🥰
1856
1893
من تا ۶میلیون هم میتونم فراهم کنم تا چند ماه دیگه می‌خوام اپل بخرم فعلا میخ.ام یه لپ تاپ واسه درس ها ...

اپل میخوای بخری😐بابا خفن برا من مک بوک پرو بخر

قیمتش رو میدونی؟

i am that i am�99/9/9 به هم رسیدیم     
من تا ۶میلیون هم میتونم فراهم کنم تا چند ماه دیگه می‌خوام اپل بخرم فعلا میخ.ام یه لپ تاپ واسه درس ها ...

اپل مخصوصا لپتاپش واسه ما ایرانیا کارایی نداره

من داشتم ردش کردم فقط بدرد فیلم و وبگردی میخورد   

1718