2726
عنوان

کمک کنید لطفا با موی سفید چه کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 673 بازدید | 44 پست
دختر خاله منم همینه ۲۰ سالشه موهاش داره سفید میشه  علتش چیه؟

یاارثیه یا کمبود روی داره من ارثیه 

همه دخترا حداقل یه بارپرسیدن "چرا"؟؟؟                                  وشنیدن چون تودختری !                                                       همینقدرتلخ ...
اینستا نداشته باشیم چ کنیم

هلیله سیاه بخرین بدین براتون پودر کنن بریزین داخل کبسول روزی دوتا کبسول بخورین. شلتوک بخورین. به ریشه موهاتون هیچ وقت گلاب نزنید. سرکه سیب به ریشه موهاتون نزنید و.... 

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من 22 سالمه نصف موهام ژنتیکی سفید شده  انگار مش کردم 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

منم اول خوشم میومد ولی خیلی زیاد شده عجله داره لعنتی

هرگز انسانی نمی‌میرد مگر اینکه به آنچه دیگری را سرزنش کرده،آزموده شود
2728
منم اول خوشم میومد ولی خیلی زیاد شده عجله داره لعنتی

عزیزم طبیعیه 

من یک بار هم رنگ نکردم 

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 
من انقدر دوست دارم توو موهام سفید دربیاد  نه زیادا مثلا پراکنده بین موهام  خیلی قشنگ میش ...

وااای خدا نکنه زیاد میشه منم اولشم خوشم‌میومد جذاب بود

اینستا ندارم میشه بگی چیه؟

هلیله سیاه بخور.بده برات آسیاب کنن بریز داخل کبسول روزی دوتا بخور. 

نزدیک یک سال طول میکشه اما سفیدی ها میرن. 

روغن سیاهدونه موها رو سیاه میکنه

شلتوک موها رو سیاه میکنه و... 

گلاب و سرکه سیب به ریشه موهاتون نزنید

خداشاهده شده ماهی چهار بارم زدم همشششش سفید شده این به کنار رشدشم لعنتی انقد زیاده الان رنگ بزن فردا ...

رنگ مشکی میزاری؟؟

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
من انقدر دوست دارم توو موهام سفید دربیاد  نه زیادا مثلا پراکنده بین موهام  خیلی قشنگ میش ...

سفیدی زود رس اصلاااا قشنگ نیست به چن دلیل یکیش اینکه مقاومت پوست سر کمه در برابرش موی سفید هم ضخیمه پوستو زخم میکنه گاهی دوم اینکه خیلیییی وز و بد حالته خیلی سخت رنگ میگیره موی سفید زود رس واقعا بدبختیه 

همه دخترا حداقل یه بارپرسیدن "چرا"؟؟؟                                  وشنیدن چون تودختری !                                                       همینقدرتلخ ...
رنگ مشکی میزاری؟؟

بله طبیعی چاره یه دیگه ای ندارم ک 

هلیله سیاه بخور.بده برات آسیاب کنن بریز داخل کبسول روزی دوتا بخور.  نزدیک یک سال طول میکشه اما ...

اینارو شنیدم همه فقط نقل قول کردن کسی که خودش انجام بده و اثرشو ببینه نیست...

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔

اون سوگند خودش استفاده کرده تجربه بقیه رو هم گزاشته... روغن سیاهدونه هم من استفاده کردم چند بار واقعا یکم مشکی کرد

من همه کار کردم نشد😓😓

اون سوگند خودش استفاده کرده تجربه بقیه رو هم گزاشته... روغن سیاهدونه هم من استفاده کردم چند بار واقع ...

چجوریه 

اون سوگند خودش استفاده کرده تجربه بقیه رو هم گزاشته... روغن سیاهدونه هم من استفاده کردم چند بار واقع ...

واقعا .چه جالب .ممنون از راهنماییت

شاید نصب کردم و رفتم دیدم

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
2706