1874
1823

من ۲۲ سالمه ویک تار حتی یک تار مشکی واسم نمونده

همه دخترا حداقل یه بارپرسیدن "چرا"؟؟؟                                  وشنیدن چون تودختری !                                                       همینقدرتلخ ...

کار خاصی نمی خواد بکنی 

یکی از مرحله های زندگیه 

من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک 🌍 من رو تو تاپیک های خوب تگ کنید روی ماهتون رو می بوسم 😘(البته فقط اونایی که می شه...😉) 

اگه میخای پوست شفافی داشته بشی 

فقط  کلیک کن

1825

رنگ...ماهی دوبار. چاره ای نیست 

نازشصت سابق هستم.با کالری شماری و پیاده روی تند وزنمو به ایده آل رسوندم .قد ۱۶۳ وزن ۶۰😌.....انشالله در تاریخ ۱۳۹۹/۹/۹خواهر عزیزم ازدواج عالی و موفقی داره و همگی از دیدن خوشبختیش خوشحالیم. برای خوشبختی همه دختران صلوات.الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  
1856
‍سوگند_مو#   تو اینستا بزن تا بفهمی چیکار کنی

اینستا ندارم

میشه بگی چیه؟

الهی چون تو حاضری چه جویم؟و چون تو ناظری چه گویم؟الهی از من دعایی و از تو نگاهی💛خدایا مراقب عزیزانم باش
رنگ...ماهی دوبار. چاره ای نیست 

خداشاهده شده ماهی چهار بارم زدم همشششش سفید شده این به کنار رشدشم لعنتی انقد زیاده الان رنگ بزن فردا دراومده

همه دخترا حداقل یه بارپرسیدن "چرا"؟؟؟                                  وشنیدن چون تودختری !                                                       همینقدرتلخ ...
اخه تو ۳۱سالگی خیلی زیاده

من 22 سالمه نصف موهام ژنتیکی سفید شده 

انگار مش کردم 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک 🌍 من رو تو تاپیک های خوب تگ کنید روی ماهتون رو می بوسم 😘(البته فقط اونایی که می شه...😉) 
1893
دختر خاله منم همینه ۲۰ سالشه موهاش داره سفید میشه  علتش چیه؟

یاارثیه یا کمبود روی داره من ارثیه 

اینستا نداشته باشیم چ کنیم

هلیله سیاه بخرین بدین براتون پودر کنن بریزین داخل کبسول روزی دوتا کبسول بخورین. شلتوک بخورین. به ریشه موهاتون هیچ وقت گلاب نزنید. سرکه سیب به ریشه موهاتون نزنید و.... 

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
من 22 سالمه نصف موهام ژنتیکی سفید شده  انگار مش کردم 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

منم اول خوشم میومد ولی خیلی زیاد شده عجله داره لعنتی

هرگز انسانی نمی‌میرد مگر اینکه به آنچه دیگری را سرزنش کرده،آزموده شود

منم سفید شده.مال همسر که چند سال ازم بزرگتره اونقدی نیست که مال منه😞

برای سلامتی وظهور آقا امام زمان مون صلوات.🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌹برای مامان شدن من هم اگه دوست داشتین یه دونه صلوات مرحمت بفرمایید😍🙏🌹
منم اول خوشم میومد ولی خیلی زیاد شده عجله داره لعنتی

عزیزم طبیعیه 

من یک بار هم رنگ نکردم 

1718