2726
عنوان

همه بگن:بعد چند ماه اقدام باردار شدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1182 بازدید | 107 پست
من نزدیک یک سال هنوزم خبری نیست

انشالله هرچه زودتر مامان میشی🙏🤗

درتاریخ99/9/9ضربان قلب دوقلوهامومیشنوم🧒 👩 خدایاشکرت🙏هرکی دوست داشت واسه مادرشدنم صلوات بفرسته 🙏😇🙃

سیاه دانه وعسل بخورید برا رحم وتخمدان خیلی خوبه امتحان بکنید 

قد ۱۶۰      وزن اولیه ۷۷.۴۵۰       وزن هدف۵۷     رنگ گروهم  💛 به امید خدا وکمک بامدادخمار جون وفندق فسقلی از شر چربی ها راحت میشیم 👍وپیش اونایی که مسخره میکنن یه زمان پز میدیم 😜🤪🥳😎

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خداروشکر کن بخاطرش نعمته بخدا ما ۱ ساله از زندگی افتادیم همش دکترو استرس

مشکلتون چیه

درتاریخ99/9/9ضربان قلب دوقلوهامومیشنوم🧒 👩 خدایاشکرت🙏هرکی دوست داشت واسه مادرشدنم صلوات بفرسته 🙏😇🙃
خداروشکر لکه لانه گزینی ام داشتی.؟  حالاتت چجوری بود؟

اره لکه هم داشتم دو سه روز...حالم خوب بود خیلی کم تهوع داشتم یه بچه دارم بارداری دومم رو سقط کردم

دوستان هر جا دلتون شکست برا بیمارها هم دعا کنید مخصوصا بچه ها 
2728
وای ننه 🤩 حالاتت چجوری بود؟ 

چن روز پشت سر هم نزدیکی داشتیم خودشم رفع تکلیف ها نه طولتنی بعد زیر باس.نم بالشت میزاشتم دراز میکشیدم پاهامم زانو خم بود انگار دای دراز نشست میری اون هفته تست کردم منفی بود هفته دوم مثبت شد عصرم رفتم ازمایش 

هردوبار دقیقا سر ۱۸ ماه

خدایا شکرت منو ببخش بخاطر ناشکریام تحمل من کم بود و صبر تو زیااااااد خداجونم تو خیلییییی مهربونی ممنونم بخاطر هدیه ی زیبایی که بهم دادی.....لطفا برای سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنین😍🙏🙏
هردوبار دقیقا سر ۱۸ ماه

چ جالب

لکه لانه گزینی و درد سینه و درد پریودی ام داشتی؟ 

خداروشکر کن بخاطرش نعمته بخدا ما ۱ ساله از زندگی افتادیم همش دکترو استرس

دیگه اینجوریم همممش استرسه..شوهرم میگه نمیشه بیای سمتت من از کنارت رد میشم تو باردار میشی...تو این اوضاع داغون دیگه بچه هم نمیخایم یه بچه دارم بارداری دومم رو سقط کردم...شمام انشاالله خیلی زود نتیجه میکیری استرش نداشته باش

دوستان هر جا دلتون شکست برا بیمارها هم دعا کنید مخصوصا بچه ها 
شوهرم واریکوسل خفیف داره تحرک اسپرمش کمه الان دیگ خیلییی بهتر شده با دارو  این ماه خیلی امید ...

عزیزدلم حله دیگ استرسشو نداشته باش ک داری مامان میشی

اره اندازه دوتا نقطه بزرگ حالت قهوه ای

روز چندمت لکه دیدی؟ 

2706