1874
1823

من دوساله جلوگیری طبیعی داشتم  بنظرتون بعد چندماه اقدام باردار میشم؟ 

درتاریخ99/9/9ضربان قلب دوقلوهامومیشنوم🧒 👩 خدایاشکرت🙏هرکی دوست داشت واسه مادرشدنم صلوات بفرسته 🙏😇🙃

من یکسال جلوگیری کردم الان ۲ سالو ۷ ماهه منتظرم 

امضامو حتما بخون شاید به دردت بخوره  😉یه معجزه ای هست به اسم معجزه شکر گذاری😊من تو زمینه هایی توش موفق بودم😎 البته تازه سه ماهه که شروع کردم🙃 اینکه برا داشته هات شکر کنی🙇‍♀️  خدایا شکرت که دارم راحت نفسم میکنم 😌 حواستون باشه جملاتتون رو کاملا مثبت بگید🧐 از کلمات منفی توش استفاده نکنید 🤫و اینکه وقتی این جمله رو میگی یه نفس عمیق بکش و با تمام وجودت هوای که نفس میکشی رو حس کن و شکر گذاری کن 🙇‍♀️ برای هزاران چیزی که خدا بهت داده روزی ده تا تو زندگیت پیدا کن هر چند کوچیک و سپاسگذاری کن🤔 خانومایی که شوهراشون رفتارشون به دلشون نیست روزی ده تا از صفات خوب شوهرشون بگن و به خاطر هر ده تا شکر گذاری کنن🙂 باور کنید قسم میخورم تو زندگیتون معجزه میکنه 💏واینکه حال روحیت عجیب خوب خوب خوب میشه امتحانش ضرر نداره.❤💙💚💛🧡💜 بازم سوالی داشتی بپرس حتما با کمال میل جواب میدم 😊

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1825

من بعدازسه سال جلوگیری طبیعی فقط یکباراقدام کردم وگرف😐

کـاش دنیـادسـت زنــهابـود،زنــهاکـه زایـیـده انـدیعنـی خلـق کـرده انـدوقـدرمخلـوق خـودشـان رامیـدانـنـد.                     شـایدمـردهـاچـون هیـچ وقـت خـالـق نبـوده انـد،    آنقـدرخـودرابـه آب وآتـش میـزنـنـدتـاچیـزی بیافرینـند.                          اگــردنـیادسـت زنــهابـودجنـگ کجـابـود...؟!                                                                                       

ماه دوم

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸 بِـسْمِـ اللهِ الـرَحْمـٰانـِـ الـرَحـيـمْـ 🌸بالاخره یه روز سرد دی ماه که آفتاب از لا به لای شاخ و برگ درختان خودشو نشون میده...قبل از ظهر دختر قشنگم به طور طبیعی پا به این دنیا میذاره و خونوادمونو سه نفره میکنه👨‍👩‍👧 اون روز بهترین روز زندگیه منه...باهم دیگه همون روز مرخص میشیم و همه‌ی اون چشم انتظاریا تموم میشه...ان شاءالله🙏

همون اول 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

اولین رابطه  تو عقد باردار شدم

راستی خدادلم هوای دیروز را کردههوای روزهای کودکی رادلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارمآرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورددلم میخواهد دفتر مشقم را باز کنم و دوباره تمرین کنمالفبای زندگی رامیخواهم خط خطی کنم تمام آن روزهایی که دل شکستم و دلم را شکستنددلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تانهر چه میخواهید بکشیداین بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تودلم میخواهد این بار اگر گلی را دیدمآن را نچینمدلم میخواهد …می شود باز هم کودک شد؟؟راستی خدا!دلم فردا هوای امروز را می کند؟؟؟
1826

۹ماه.توصیه اکید دارم بهت که ازهمون ماه اول خودتو شوهرت برین همه آزمایشات لازم رو بدین نزارین بعده چن ماه که اگه خدای نکرده نشد

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت که تیکرم واقعی شد هزاران بار شکر.به خودت میسپارمش سلامت بزارش بغلم😍😍😍😍

من اصن جلوگیری نکردم یه سال تمام منتظر موندم .درست سالگرد عروسیمون حامله شدم 😍

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتی که در منی و نفس میکشمتورا دیگر تورا کجای جهان جستجو کنم