2733
2734
عنوان

نگهداری دوقلو با یه بچه زیردوسال

1833 بازدید | 47 پست

سلام.کسی دوقلو داشته و بدون نیروی کمکی ازشون نگهداری کرده باش؟دوقلوهای من چندروز دیگه یک‌ماهشون میشه تاالان خونه بابام.چهل روزشون یشه میرم‌خونه خودم‌ی پسربیست و یک‌ماه دارم.الان خونه بابام‌تا میادمیره دور تختشون یا میخاد شیر بهشون بده‌.نصف روزهمراه باباش میره پیش عمه اش.وقتی برم‌خونه خودم‌نمیدونم‌میتونم‌بکارام‌برسم یانه اخه شوهرم شغل ازاد دوتایم خونه نیست.راهنمایی و کمک میخام

اووویییی من دوست دارم بچع هام دوقلو شن

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سخته

خیلی دوست دارم خیلی

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

واااای چ سخت 

خدا کمکت کنه😣

🌸 بِـسْمِـ اللهِ الـرَحْمـٰانـِـ الـرَحـيـمْـ 🌸بالاخره یه روز سرد دی ماه که آفتاب از لا به لای شاخ و برگ درختان خودشو نشون میده...قبل از ظهر دختر قشنگم به طور طبیعی پا به این دنیا میذاره و خونوادمونو سه نفره میکنه👨‍👩‍👧 اون روز بهترین روز زندگیه منه...باهم دیگه همون روز مرخص میشیم و همه‌ی اون چشم انتظاریا تموم میشه...ان شاءالله🙏
2738

خدا نگهشون داره وکمکت کنه خیلی سخته من دخترم بیستون یک کاهش بود که پسرم دنیا اومد خیلی سخت بود

9,9,99خیلی ارزوها داشتم که بهشون نرسیدم یمدته دیگه حال دلم خوش نیست ارزویی ندارم امیدوارم خدا بهترین هاشو واسم رقم بزنه 

خیلی سخته خیلی من که دوتا پشت سریکی دوسال  ونیم وچهار ماهه هم دارم تو غربت پدرم در اومده بازهم شوهرم کمک میکنه ولی خوب بازهم سختههههه

اللهم عجل لولیک الفرج🤲🤲    .سید محمدرضا ومهنا سادات عشقای مامان دوستتون دارم😘   دوستان گرامی همه باهم هوای  آب رو داشته باشیم 
2706