2703
2553
عنوان

من کسیم که دوبار تو ازدواج شکست خورده

| مشاهده متن کامل بحث + 5695 بازدید | 55 پست

به نگاه بقیه چی کار داری هرچی میخوان بگن ...مهم خوشبختی و ارامش خودته

ته دیگ عشق اول را هرچقدر که بسابی چه با اسکاج دوست داشتن های بعدی چه با سیم ظرفشویی عاشق شدن های بعدی از دلت  پاک نمیشودحالا تو هی بساب و از صدای ناهنجارش سردرد بگیر ...
رفتم برای همیشه تا معنی دیر شدن و بفهمه بفهمه دویدن و نرسیدن ینی چی بفهمه داد زدن و شنیده نشدن یعنی ...

۲۲سالته فراموش کن یه زندگی جدید شروع کن توهوز خیلی جونی اول جونیته اونه ک شکست خورده بااون دخترای ج ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله که میشه.کار نشد نداره گلم.

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.

چرا وقتی بقیه ادم نیستن خودمونو مقصر میدونیم اخه گناه تو چیه؟ نگاه مردم همیشه هست... نترس خدا تنهات نمیزاره... تو با این سختیایی که کشیدی تازه تراشیده و الماس شدی... قدر خودتو بدون...

بهترین اتفاق زندگیم  روز ۹/۹/۹۹ افتاد 😍 خدایا سپاسگزارم
2456

عزیزم من برادرم خاطر دخترخالمو میخواد که ۲ بار طلاق گرفته

اوایل مامانم یکم مخالف بود الان ن دیگه

چون بهش گفتیم زندگی خودشه خودش بهتر میدونه

یرادرمم ازدواج اولشه

خود من بشخصه اصلاااااااااا عیب نمیدونم ک اون بنده خدا ۲ بارازدواج کرده و هیچ وقتم درمورد این موضوع صحبت نخواهم کرد

شماهم نمیگم همه ادما همچین دیدگاهی دارن ولی کم نیستن کسایی ک چنین دیدی دارن

ناراحت نباش🌹

منم ۳۶ سالمه

برای بار دوم توی ۳۰ سالگی ازدواج کردم

ولی به شدت می ترسم جدا شم

اصصصلا نمی تونم

از نگاه بقیه ب خودم متنفرم

از اینکه بقیه مردم مث ی زن ببخشید خراب نگات می کنن

همه ازت فاصله می گیرن

خونواده ی خودتو نداری

متنفرم

الانم مث ی مرده ی متحرک زندگی می کنم

بی حاشیه

The difference between me and others's that I'm not  afraid of anything at all
من خودم شخصا به ادمهایی مثل شما افتخار میکنم همین ک جرئت جداشدن را دارین خوبه ....ولی ته دلم همیشه م ...

بهم میگفت ازدواج دومته بری بیچاره میشی گفتم الانم خوشبخت نیستم ک چیزی رو از دست بدم دقیقا الان فامیل خودش واسش میگن فلانی لیاقت نداشت وگرنه دختره همه جوره پای زندگیش بود... 

ترجیح میدم یه ادم روانی تو زندگیم نباشه تا منم یه مادر افسرده و روانی نباشم

دخترم تمام زندگی منهههه  
2714
بهم میگفت ازدواج دومته بری بیچاره میشی گفتم الانم خوشبخت نیستم ک چیزی رو از دست بدم دقیقا الان فامیل ...

شوهرم ب منم میگه

من بچه ندارم

شوهرم بچه دار نمیشه

می گه ۴۰ سالته دیگه نمی تونی جدا شی

The difference between me and others's that I'm not  afraid of anything at all
شوهرم ب منم میگه من بچه ندارم شوهرم بچه دار نمیشه می گه ۴۰ سالته دیگه نمی تونی جدا شی

شوهر من خودش یه ازدواج داشت ک یه پسرم از اون داشت به زنش تهمت زد و طلاقش داد اما منی ک از اول تا اخر مدت ازدواج اولم دادگاه بود و میخواستم جدا شم میگف بیوه...

دخترم تمام زندگی منهههه  

انشالله آدمی مناسب خودت قسمتت شه اینبار 

اما عجله نکن

خودت دیگه بهتر میدونی

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2706