2733
2739
😆چند تا داری؟؟؟  منم ظاهرا اینطوریم

ندارم  

یکی عقد سقط کردم

یکی وقتی خونه خودم بودم قلبش تشکیل نشد

شوهرم میگه تو مریم مقدسی عمو😂منکه بچه خوبی بودم

راستی خدادلم هوای دیروز را کردههوای روزهای کودکی رادلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارمآرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورددلم میخواهد دفتر مشقم را باز کنم و دوباره تمرین کنمالفبای زندگی رامیخواهم خط خطی کنم تمام آن روزهایی که دل شکستم و دلم را شکستنددلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تانهر چه میخواهید بکشیداین بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تودلم میخواهد این بار اگر گلی را دیدمآن را نچینمدلم میخواهد …می شود باز هم کودک شد؟؟راستی خدا!دلم فردا هوای امروز را می کند؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بچه ها اگه بگم ده ساله از زمان ازدواجم یک دونه قرص یا کاندوم استفاده نکردم باور میکنید!؟ 

بزرگسالی مثل این می‌ماند که موقع عبور از خیابان هر دوطرف را نگاه کنی و بعد توسط هواپیما زیر گرفته شوی🤕🤕🤕
من یبار ی ماه بعد ازدواجم قرص اورژانسی خوردم وای ینی افسردگی حاد گرفتم چقد حالم بد بوود اصلا نساخت ب ...

شوک هورمونی میده 

من تا حالا نخوردم

البته هر دو باری که باردار شدم یه در میلیون هم فکر نمیکردم احتمال داره باردار بشم 

😁
2738
اخه اصلا روش نیست

دقیقا. اصلا بش اعتباری نیست. من تو عمرم یک بار بیاحتیاطی کردم و بعدش هم قرص اورژانسی خودم صااااف حامله شدم. یعنی بی بی چک که مثبت شد احساس کردم یا پارچ اب یخ ریختند رو سرم😅 حالا سر پسرم که بچه میخواستیم ۶ ماه ترای میکردیم و نمیشد😅

بچه ها اگه بگم ده ساله از زمان ازدواجم یک دونه قرص یا کاندوم استفاده نکردم باور میکنید!؟ 

چه خوب که حواستون هست

به کاندوم نمیشه اعتماد کرد 

البته جنس ایرانی 

منو یه بار همین جنس ایرانی بدبخت کرد 

😁

من استرس شدید میگیرم توهم میزنم اوایل ازدواجم که با 2تا  ا ن د و م بود🙄در این حد 

نه بابا قرص اورژانسیه خودم بیشتر از 10بار براش خریدم  

دکترا میگن قرص اورژانسی نباید در سال حتی دو بار استفاده بشه خیلی ضرر داره اسمش رو خودشه موقعی که رابطه پرخطر داشته باشی فقط باید مصرف بشه نه ،مرتب!!!

وای اینقدر ضرر داره فک کنم سالی دو تا سه بار فقط میشه مصرف کرد خیلی روش اشتباهیه 

دقیقامن ماہ قبل خوردم ایندفعہ ھم خیلی زود پریودشدم ھم خونریزیم شدیدبوددیگہ ھیچوقت نمیخورم

چه خوب که حواستون هست به کاندوم نمیشه اعتماد کرد  البته جنس ایرانی  منو یه بار همی ...

کاندوم جنس خوب باید خرید و بعد رابطه باید چک کرد سوراخ نباشه هرچند بعضیا سوراخ میکروسکوپی دارن مشخص نیست 

2706