1822
1823

یه پولی بهمون برسه گوشی بخریم 🥺

سال ۱۴۹۹ یعنی صد سال بعد ؛ هر آدمی که الان روی زمین زنده است زیر خاک دفن شده ...! قدر همو بدونیم🖤  //ممنون میشم اگه یه صلوات برام بفرستید خانوم گلها🥰😘//

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1825

ظهور😍

مهدي جان بيا كه با آمدنت دنيا گلستاني ميشود باور نكردني ..... امام زمان آوردني است ...ما بايد به آن درجه از بلوغ برسيم كه آمادگي حضور امام را در بين خودمان داشته باشيم.....برخي نشسته اند كه بعد از آمدنش حركتي كنند..... عمده حركت قبل از آمدن حضرت صورت ميگيرد... براي فرج امام زمان صلوات بفرستيم

دلم میخواد بدونم بار دارم یانه😑11 روز دیگه موعد پریودیمه اما امشب حالتای پریودی دارم یکمم پرخور شدم نمیدونم توهم. میزنم یا حاملم واقعا

مادری هستم که هنوز توی دنیای دخترونه صورتیم گیر کردم💄

عشقمووووو😭💔

پیتزامو😂💚

چرا خط و نشون کشیدین تو امضاهاتون چرا تهدیدارو ریختین تو امضاها ادم فک میکنه ی زنجیر دستتونه دارین میچرخونین منتظرین یکی چپ نگاتون کنه یکم ظرافت عزیزم  *** وقتی ادم از خاکه... پس تعجبی نداره ک کــــــــرم داشتــه باشه🤪😂🖐*** چرا کشتیش 😒😒😒آقای قاضی، ایرانی بود، داشت زجرکش می‌شد، راحتش  كردم😌🤘** ﺗﻮ ﻓﯿﻠﻤﻬﺎﯼ ﺍﯾﺮﺍﻧﯽ... ﺯﻧﻪ …... ﺑﺎﺭﻭﺳﺮﯼ ﻭ ﻣﺎﻧﺘﻮ ﻣﯿﺮﻩ ﺗﻮ ﺍﺗﺎﻕ ﻣﯿﺨﻮﺍﺑﻪ🙄ﻣﺮﺩ ﻫﻢ ﺭﻭ مبل ﻣﯿﺨﻮﺍﺑﻪ🤨ﺗﻮقسمت ﺑﻌﺪﯼ ﺯﻧﻪ ﺣﺎﻣﻠﺴﺖ😶😧ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﺭﻭﺵ ﮔﺮﺩﺍﻓﺸﺎﻧﯽ اسلامی ﮔﻮﯾﻨﺪ👍😂****بایدتوی خاورمیانه مُرد،بایدکشته شد!دایناسورهاهم روزی اهل خاورمیانه بودندهمینجا مُردندوتبدیل به نفت شدند. زمینِ خاورمیانه خوب بلداست ازکشته‌ها پشته بسازدوبعدازشان نفت بگیرد!ماهم دایناسورهای این زمانه‌ایم ...همانقدر پوست کلفت ،همانقدر ریقو !ما سوختن و سوزاندن را خوب بلدیم !برای همین ما درزندگیِ بعدیمان نفت خواهیم شد،نفت...
1826
1899