2737
2734
عنوان

بیاین دعوا

| مشاهده متن کامل بحث + 1898 بازدید | 314 پست
حوصلتو ندارم

منم ندارم😒😒

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اه اه یه مشت اسکل دور هم جمع شدن😐😐😂😂

انقد تاپیک میزنم تا بترکین😂💔                                                               هی منو ریپ لای کن بگو چه امضایه باحالی داری تا اونی که پستتو میبینه بیاد امضای منو بخونه و بفهمه ایسگاش کردیم❤😂              هی تو الان ایسگا شدی😂
خودت چرابیداری حوصلتو ندارم سوال میپرسی    

من کاردارم😒انگار من حوصلتو دارم اییش😒😒😏

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@
2728
اه اه یه مشت اسکل دور هم جمع شدن😐😐😂😂

از تو بهترن😒

2738
نه خودت کم اسکلی🙄

اسمل هست ولی تو اسکلتر😒😂😅😅

نه خودت کم اسکلی🙄

نه ولی تو عن اسکل بودنو دراوردی😒😒😌

انقد تاپیک میزنم تا بترکین😂💔                                                               هی منو ریپ لای کن بگو چه امضایه باحالی داری تا اونی که پستتو میبینه بیاد امضای منو بخونه و بفهمه ایسگاش کردیم❤😂              هی تو الان ایسگا شدی😂
2706