1874
1823
عنوان

بیاین دعوا

| مشاهده متن کامل بحث + 1838 بازدید | 314 پست
اینقد باز و بسته نکن  تهیونگ مال تو نیست دیگه 😐

دیگه تکرار نمیشه😢😭🤐🤐🤐

مقایسه ی خواننده های ایرانی با بی تی اس مثل مقایسه ی ایران و آمریکاس! آره گفتم در جریان باشین😏

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1825
دستتم جلو دهنت نگیر چون معلومه میخوایی نیشتو وا کنی 😐

🤐🤐🤐

اوکی 🤐

مقایسه ی خواننده های ایرانی با بی تی اس مثل مقایسه ی ایران و آمریکاس! آره گفتم در جریان باشین😏
تو هم لات سایتی مثلا؟😳😐

ها معلومه که لات سایتم

از همه ی شما جوجه ها خفن ترم هااا😎

جوووونم بیا برین یه شب خاطره انگیز اسی بسوز بریم عجقم 😅😅😅😅😅

ها ها ها اسی اینجا رو داشته باش

اصلا ب تو چ مگ فضولی 😐 جندش سوسکی

ب اسم کاربریم نخندین چون میخواستم بنوسیم پوران و نمونه اش شد این چیزی ک میخونید🚶‍♀️۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق برام خواهد افتاد 🤗برای ظهور امام زمان و براورده شدن حاجت دل من خودتون هم یک صلوات یا یک حمد بخونید ممنون🥰

:/ 

این از 100تا فحش بدتره😐😂یا

😒😕🙄اینا 

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
1826

دوس دارم فضولیس ب تو نیومده بستنی کیم😐

کـــــــاربـــری ســـــومه حلال نمیکنم. اونایی ک الکی گزارش میزنن و باعث شدن تعلیق شم از نی نی یارهم شاکی ام که هرچی تماس میگیرم و پیام میدم جوابگو نیست 😑
خب و درایمجا اسی خوابش میبرد😂😅😍شبتون خوش مرسی که بودین تاالان بچه ها😍😍😘😘🥰🥰

بیخووود بیا ببینم بچه پروو

کـــــــاربـــری ســـــومه حلال نمیکنم. اونایی ک الکی گزارش میزنن و باعث شدن تعلیق شم از نی نی یارهم شاکی ام که هرچی تماس میگیرم و پیام میدم جوابگو نیست 😑

جمع کنین بابا

چه وضشه 

لات بازی درمیارین؟؟؟

یادتون رفته سلطان کیه؟؟؟؟

نگم جلادام بیان گردن همتونو بزنن

😏😎

ما گناه را نمیبینیم...مگر اینکه «زنی» مرتکب آن شود🥀 مسلطبه سه زبان کردی،لری،لکی💜                                             درزمینه زنان تا حدود زیادی میتونم راهنماییتون کنم،درزمینه آرایشی هم خیییییلی میتونم کمکتون کنم،،سوال مذهبی هم داشتین جواب میدم،آشپزیمم خوبه میتونم کمکتون کنم ❤️❤️❤️.                                                       کرمانشاهیم💚                                           ودرآخر اینکه برام مهم نیست دیگران چه فکری درموردم میکنن، دیگران اگه فک کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن😮😮😮😉😉😉💜💚💛💙♥️🤎🤍
1899