2410
2553
عنوان

گرونیه بازار باعث شد ک شوهرم خونه نشین بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1624 بازدید | 77 پست

هی خواهر چی بگیم هرچی گفتیم به مذاق بعضیا خوش نمیاد حرف حق تلخه تعلیق میشیم بگو همه چی خوبه بگو همه چی ارومه من چقد خوشحالم 

فقط خودت باش بهتر از اینه که تظاهربه اونی کنی که نیستی  نی نی یار نظرت از ما برگردد کم تعلیقم کن حرف حق زدم نه توهین کردم نه بی ادبی راستی چرا حرف حق تلخه   

عزیزم خدا بهت صبر بده و انشالله شوهرت خیلی زوذ سلامتشو‌بدست بیاره گرونی به همه فشار اورده منم شوهرم عصبی شده و تعادل رفتارشو از دست داده همش جنگ و دعوا داریم دلم برای بچه کوچیکم که فقط ۸ ماهشه میسوزه که چه زملن بدی به دنیا اومد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

ای خداااا😢😢. الهی که اول خدا به همسرتون سلامتی کامل بده و بعد چنان برکتی به زندگیت بده که تمام غم هات رو بشوره ببره عزیزم. بلا دور باشه ازتون گلم❤❤❤❤

باغ وحش ؛ تنها زندانی که زندانی هاش بیگناه ترین هستن 💔
اسی واقعا میگی؟؟ امیدوارم ک قطع نخا نشده باشه😞😞😞

امضات😆

فقط خودت باش بهتر از اینه که تظاهربه اونی کنی که نیستی  نی نی یار نظرت از ما برگردد کم تعلیقم کن حرف حق زدم نه توهین کردم نه بی ادبی راستی چرا حرف حق تلخه   
2714

اخ چی بگم این گرونی پدر همه رو دراوره 

دختر داییم عقده نمیتونن عروسی بگیرن هیچیشون اماده نیست هی صبر صبر که این وضع تموم شع

💚پایتان روی زمین، نگاه تان به بالا، قلبت تان عاشق💚
2706