1822
1823

بخاطره گرونیا 4تا شغل برداشته بود

از صبح تا شب میرفت سرکار 

یک هفته پیش از 2طبقه افتاد و قطع نخاع شد

خدایااااا این گرونیا چی بود 

حالا من چیکار کنم 

با این وضع شوهرم با این وضع گرونی با دوتا بچه تحصیل کرده  

نگو تو رو خدااااا😞

خدایا حافظ عزیزانم باش🌹...تعجب میکنم بعضیا کاسه داغتر از آش میشن تو تاپیکا...وقتی روی صحبتم با یک نفره، همون شخص زبون داره میتونه جوابمو بده...وکیل وصی نمیخواد😠
کیک و شیرینی، خونگیش خوبه!

الهیییییی😢😢😢😢

چرا خط و نشون کشیدین تو امضاهاتون چرا تهدیدارو ریختین تو امضاها ادم فک میکنه ی زنجیر دستتونه دارین میچرخونین منتظرین یکی چپ نگاتون کنه یکم ظرافت عزیزم  *** وقتی ادم از خاکه... پس تعجبی نداره ک کــــــــرم داشتــه باشه🤪😂🖐*** چرا کشتیش 😒😒😒آقای قاضی، ایرانی بود، داشت زجرکش می‌شد، راحتش  كردم😌🤘** ﺗﻮ ﻓﯿﻠﻤﻬﺎﯼ ﺍﯾﺮﺍﻧﯽ... ﺯﻧﻪ …... ﺑﺎﺭﻭﺳﺮﯼ ﻭ ﻣﺎﻧﺘﻮ ﻣﯿﺮﻩ ﺗﻮ ﺍﺗﺎﻕ ﻣﯿﺨﻮﺍﺑﻪ🙄ﻣﺮﺩ ﻫﻢ ﺭﻭ مبل ﻣﯿﺨﻮﺍﺑﻪ🤨ﺗﻮقسمت ﺑﻌﺪﯼ ﺯﻧﻪ ﺣﺎﻣﻠﺴﺖ😶😧ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﺭﻭﺵ ﮔﺮﺩﺍﻓﺸﺎﻧﯽ اسلامی ﮔﻮﯾﻨﺪ👍😂****بایدتوی خاورمیانه مُرد،بایدکشته شد!دایناسورهاهم روزی اهل خاورمیانه بودندهمینجا مُردندوتبدیل به نفت شدند. زمینِ خاورمیانه خوب بلداست ازکشته‌ها پشته بسازدوبعدازشان نفت بگیرد!ماهم دایناسورهای این زمانه‌ایم ...همانقدر پوست کلفت ،همانقدر ریقو !ما سوختن و سوزاندن را خوب بلدیم !برای همین ما درزندگیِ بعدیمان نفت خواهیم شد،نفت...
1825

وای عزیزم خیلی ناراحت شدم..خودت نمیتونی کارکنی؟

چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍😘                                                                                                            کاربرقدیمی ام🤧به زودی آزادمیشم🙃                                     امضاموعوض نکردم گفتم شایداکثرتون منوبااین امضام بشناسید😉                                                                                                      اصلاحسین جنس غمش فرق میکند♥️                                                                                           

قطع نخاع؟خب کاراش همه ازاد بود؟بیمه و اینا چی؟

کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻
1826

هی خواهر چی بگیم هرچی گفتیم به مذاق بعضیا خوش نمیاد حرف حق تلخه تعلیق میشیم بگو همه چی خوبه بگو همه چی ارومه من چقد خوشحالم 

فقط خودت باش بهتر از اینه که تظاهربه اونی کنی که نیستی  نی نی یار نظرت از ما برگردد کم تعلیقم کن حرف حق زدم نه توهین کردم نه بی ادبی راستی چرا حرف حق تلخه   

عزیزم خدا بهت صبر بده و انشالله شوهرت خیلی زوذ سلامتشو‌بدست بیاره گرونی به همه فشار اورده منم شوهرم عصبی شده و تعادل رفتارشو از دست داده همش جنگ و دعوا داریم دلم برای بچه کوچیکم که فقط ۸ ماهشه میسوزه که چه زملن بدی به دنیا اومد

اسی واقعا میگی؟؟

امیدوارم ک قطع نخا نشده باشه😞😞😞

شرایط اقتصادی جوری شده که ندای درونمو فرستادم تو یه شرکت منشی شده!       کودک درونمم گذاشتم سرچهار راه فال میفروشه     خومم با پراید مسافر کشی میکنم      اون روی سگمم گذاشتم تو یه باغ نگهبانی میده😐😐
1718