2733
2734
عنوان

شما کاچی چجوری درست میکنید؟

186 بازدید | 15 پست

ما یه معجون گرم شامل زردچوبه و میخک زیره و بابونه ودارچین و...هست با ارد و روغن و شکر فراوان تفت میدیم 

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من مامانم درست میکنه خودم تاحالا نکردم ولی مزش عایه این چیزاییه که شما میگیو توش نمیریزه

روز ها رفتند و من دیگر                                                          خود نمیدانم کدامینم                                                              آن من سرسخت مغرورم؟                                                       یا من مغلوب دیرینم...
2728

کاچی تبریز معروفه

با پودر کاکوتی درست می کنیم خوش عطر و مقوی

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان   هی چرخ بزن در من و دل را بتکان   این هم نفسی چه حس و حالی دارد    در پیکر من دو قلب دارد ضربان
من مامانم درست میکنه خودم تاحالا نکردم ولی مزش عایه این چیزاییه که شما میگیو توش نمیریزه

چیا میریزه پس؟

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2738
چیا میریزه پس؟

آرد داره آب شکر زعفرون گلاب

روز ها رفتند و من دیگر                                                          خود نمیدانم کدامینم                                                              آن من سرسخت مغرورم؟                                                       یا من مغلوب دیرینم...
مزش چطوره من دوست ندارم

ما میخک وبابونه نمیزنیم..فقط دارچین وزردچوبه وباروغن حیوانی

روزی میرسدمردان کوچک من،بزرگ مردی میشوندکه برای نگریستن به چهره ماه مردانهِ شان بایدسربالاکنم😍🥲🧿       

من نديدم زردچوبه و ميخك كسي بريزه 

ما ارد روغن حيووني گلاب زعفرًون هل شكر

رنج نباید تو را غمگین کند! در اینجاست که اکثر مردم اشتباه می‌کنند ! رنج قرار است ک تو را هوشیار کند به اینکه زندگی تو نیاز به تغییر دارد !چون انسان زمانی آگاه می‌شود که زخمی شود. رنج نباید بیچارگی را بیشتر کند. رنج را تحمل نکن رنج را درک کن! این فرصتی است برای بیداری .بیدار که میشوی بیچارگیت تمام میشود!! (کارل گوستاو یونگ‌ )
ما میخک وبابونه نمیزنیم..فقط دارچین وزردچوبه وباروغن حیوانی

ایول آره با روغن حیوونی عالیه مزش

2706