2726
عنوان

انقدر از زندگیم خسته ام که......

| مشاهده متن کامل بحث + 1013 بازدید | 110 پست

دیگه دنیاست همه غم دارن یکی مثل من غم ازدست دادن پدرم غم تنها شدن مادرم غم اینکه برادرام اگه کاری براش میکنن منت رو سرش میزارن غم اینکه دخترم و مسئولیت بچه و شوهرباعث شده نتوانم درکنارمادرم باشم و تمام کاراشو خودم انجام بدم که منت هیچکس رونکشه 😭

برای شادی روح پدرم صلوات😭
ببخشید اگه جواب تک به تک ندادم ولی من خستگیم تا این حده که فقط دلم میخواد برا ی دقیقه شده حس کنم خوش ...

تو رویاهات اینکارو کن

هیشکی که از رویاهات خبردار نمیشه

زندگی و خوشبختی رو ببین تو ذهنت،با تمام وجودت حسش کن،فکر کن واقعا داریش

با اینکار حداقل برای چند دقیقه هم که شده ذهنتو آروم میکنی

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اومدم بهت بگم ک هیچی درست بشو نیس بارها خود من پیش همه تمام مشکلاتمو گفتم مشاوره گرفتم دعا کردم ن ...

کاش میتونستم هم بی خیال باشم هم قوی که انتظار محبت از کسی به غیر خانواده ام نداشته باشم

خدا جونم بالاترین و بزرگترین چیزای دنیارو ازت میخوام میدونم که میدی ارامش و تن سالم برای همه بعد خودمو عزیزای دلم
2728
دیگه دنیاست همه غم دارن یکی مثل من غم ازدست دادن پدرم غم تنها شدن مادرم غم اینکه برادرام اگه کاری بر ...

ان شاءالله روحش شاد

خدا جونم بالاترین و بزرگترین چیزای دنیارو ازت میخوام میدونم که میدی ارامش و تن سالم برای همه بعد خودمو عزیزای دلم
دلم یه خونه بزرگ و شیک با یه ماشین شیک با یه شوهر خوشتیپ با یه پسر کوچولوی ناز میخاد😓

تو چقد منی😂

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
من اومدم بهت بگم ک هیچی درست بشو نیس بارها خود من پیش همه تمام مشکلاتمو گفتم مشاوره گرفتم دعا کردم ن ...

منم خیلی تلاشمو کردم فعلا از وضعیت خیلی بد رها شدیم .الان خیلی خستم ولی بازم خیلی خداراشکر میکنم که از اون وضعیت بد که در حد مردنم بود رها شدم.بخدا همینکه محتاج کسی نباشید و بچتون پیش خودتون هست و سالمید خیلی مهمه من بعد از اون اتفاق بد فهمیدم که الهی هیچکس تو دنیا یک لحظه ی اون روزا را نبینه.

چرا باید اجازه بدی دیگران حالتو خراب کنن تمرین کن بیخیال دنیا وادماش بشی 

وقتی اون ادم هر چند وقت یبار میاد خونه ات همه چیزو از اونی که هست بدتر میکنه  

منم خیلی تلاشمو کردم فعلا از وضعیت خیلی بد رها شدیم .الان خیلی خستم ولی بازم خیلی خداراشکر میکنم که ...

خداروشکر 

دیگه دنیاست همه غم دارن یکی مثل من غم ازدست دادن پدرم غم تنها شدن مادرم غم اینکه برادرام اگه کاری بر ...

خداروحشو شاد کنه منت نداره من پدرشوهرم تازه فوت شده سه تاپسر داره نوبتی میرن پیشش من بچه مریض دارم شوهرمو میفرستم پیشش امشب پیش مادرشه سخته ولی مادره گناه داره منتم سرش نمیذاریم 

منتظر روزای بهترم ✌
خداروحشو شاد کنه منت نداره من پدرشوهرم تازه فوت شده سه تاپسر داره نوبتی میرن پیشش من بچه مریض دارم ش ...

بزرگترین چیزی که باعث ویرانی زندگی من شده همینه که مادر شوهرم تنهاست و هر وقت حتما اشوب به پا میکنه

دقیقا منم امروز داشتم به این فکر میکردم که این همه بدو بدو دارم اخرش هیچی 

ینی هیچچچی 

دیدین بضیا چ خوشبختن 🤔

خوشیشون صد برابر بشه بخیل نیستم ولی تو کار خودم موندم

بازم شکر ک بدتر این نیسیم😑

شکر

2706