2703
2553
عنوان

انقدر از زندگیم خسته ام که......

1013 بازدید | 110 پست

واقعا حتی نای نوشتنو ازم گرفته نمیدونم شاید اومدم شماها ی چیزی بگین مرحم به زخمم باشه

خدا جونم بالاترین و بزرگترین چیزای دنیارو ازت میخوام میدونم که میدی ارامش و تن سالم برای همه بعد خودمو عزیزای دلم

منم. الان تنهایی نشستم ازبس گریه کردم نفسم بند اومد

Turk girl.   مهربون باشیم. فمینیست به معنی برتر بودن زن نیست. بلکه به معنی یکسان بودن حقوق زن و مرد هست. ملوسکم شناختین که این چهارمین کاربریمه😋. دوس دارم خانومای کشورم به خودشون اهمیت بدن خودشونو فدای بقیه نکنن قوی باشن رو پای خودشون وایسن پس از حرفایی که میزنم ناراحت نشین.پنج ساله که فیتنس و پیلاتس کار میکنم. خانومی که میگی نمیتونم نمیشه پاشو از امروز ورزشتو بکن حلقتو بزن تلاشتو بکن به خودت کمک کن زیباترین و خوشگلترین خانوم باشی. من تونستم 💪✌💄🧚‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714

ببخشید اگه جواب تک به تک ندادم ولی من خستگیم تا این حده که فقط دلم میخواد برا ی دقیقه شده حس کنم خوشبختم همین

خدا جونم بالاترین و بزرگترین چیزای دنیارو ازت میخوام میدونم که میدی ارامش و تن سالم برای همه بعد خودمو عزیزای دلم
دلم یه خونه بزرگ و شیک با یه ماشین شیک با یه شوهر خوشتیپ با یه پسر کوچولوی ناز میخاد😓

ای شاءالله

من اومدم بهت بگم ک هیچی درست بشو نیس بارها خود من پیش همه تمام مشکلاتمو گفتم مشاوره گرفتم دعا کردم نذر کردم ولی درست نشد ینی قرار نیس همیشه زندگی بر وفق مراد باشه من به شخصه اونقد از زندگی خسته شده بودم ک حوصله هیچی رو ندارم حتی نای اعتراض ولی خودمو زدم به در بیخیالی بزار هرچی میخاد بشه بشه 

خیلی سخت است به کسی که آتش گرفته است توضیح بدهی که نباید بدود :)))) همه ی چیزهای از دست رفته یک روز برمیگردند اما درست وقتی که یاد میگیریم چطور بدون آن ها زندگی کنیم:)))
منم عزیزم میفهممت ولی چاره چیه مگه اخرش مردن نیس باید سعی کنیم الکیم شده بخودمون امید بدیم شاد باشیم

نمیشه بخدا نمیزارن

2706