1874
1823
عنوان

انقدر از زندگیم خسته ام که......

900 بازدید | 109 پست

واقعا حتی نای نوشتنو ازم گرفته نمیدونم شاید اومدم شماها ی چیزی بگین مرحم به زخمم باشه

خدا جونم بالاترین و بزرگترین چیزای دنیارو ازت میخوام میدونم که میدی ارامش و تن سالم برای همه بعد خودمو عزیزای دلم

منم. الان تنهایی نشستم ازبس گریه کردم نفسم بند اومد

Turk girl.   مهربون باشیم. فمینیست به معنی برتر بودن زن نیست. بلکه به معنی یکسان بودن حقوق زن و مرد هست. ملوسکم شناختین که این چهارمین کاربریمه😋. دوس دارم خانومای کشورم به خودشون اهمیت بدن خودشونو فدای بقیه نکنن قوی باشن رو پای خودشون وایسن پس از حرفایی که میزنم ناراحت نشین.پنج ساله که فیتنس و پیلاتس کار میکنم. خانومی که میگی نمیتونم نمیشه پاشو از امروز ورزشتو بکن حلقتو بزن تلاشتو بکن به خودت کمک کن زیباترین و خوشگلترین خانوم باشی. من تونستم 💪✌💄🧚‍♀️

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1883

منم عزیزم میفهممت ولی چاره چیه مگه اخرش مردن نیس باید سعی کنیم الکیم شده بخودمون امید بدیم شاد باشیم

گاهی حجم دلتنگیهایم انقدر زیاد میشود  که دنیا باتمام وسعتش برایم تنگ میشود ....دلتنگم ...دلتنگ کسی که گردش روزگارش به من که رسید ازحرکت ایستاد ...دلتنگ کسی که دلتنگیهایم را ندید ...دلتنگ خودم خودی که مدتهاست گم کرده ام ...کجایی...!شنیدید که میگن اونی که گریه میکنه یه درد داره ،امااونی که میخنده هزارتا !من میگم اونی که میخنده هزارتا درد داره  ولی اونی که گریه میکنه...به هزار تا دردهاش خندیده اما جلوی یکیشون بد جوری کم اورده ....  

ببخشید اگه جواب تک به تک ندادم ولی من خستگیم تا این حده که فقط دلم میخواد برا ی دقیقه شده حس کنم خوشبختم همین

خدا جونم بالاترین و بزرگترین چیزای دنیارو ازت میخوام میدونم که میدی ارامش و تن سالم برای همه بعد خودمو عزیزای دلم
دلم یه خونه بزرگ و شیک با یه ماشین شیک با یه شوهر خوشتیپ با یه پسر کوچولوی ناز میخاد😓

ای شاءالله

من اومدم بهت بگم ک هیچی درست بشو نیس بارها خود من پیش همه تمام مشکلاتمو گفتم مشاوره گرفتم دعا کردم نذر کردم ولی درست نشد ینی قرار نیس همیشه زندگی بر وفق مراد باشه من به شخصه اونقد از زندگی خسته شده بودم ک حوصله هیچی رو ندارم حتی نای اعتراض ولی خودمو زدم به در بیخیالی بزار هرچی میخاد بشه بشه 

منم عزیزم میفهممت ولی چاره چیه مگه اخرش مردن نیس باید سعی کنیم الکیم شده بخودمون امید بدیم شاد باشیم

نمیشه بخدا نمیزارن

1794

دیگه دنیاست همه غم دارن یکی مثل من غم ازدست دادن پدرم غم تنها شدن مادرم غم اینکه برادرام اگه کاری براش میکنن منت رو سرش میزارن غم اینکه دخترم و مسئولیت بچه و شوهرباعث شده نتوانم درکنارمادرم باشم و تمام کاراشو خودم انجام بدم که منت هیچکس رونکشه 😭

برای شادی روح پدرم صلوات😭
ببخشید اگه جواب تک به تک ندادم ولی من خستگیم تا این حده که فقط دلم میخواد برا ی دقیقه شده حس کنم خوش ...

تو رویاهات اینکارو کن

هیشکی که از رویاهات خبردار نمیشه

زندگی و خوشبختی رو ببین تو ذهنت،با تمام وجودت حسش کن،فکر کن واقعا داریش

با اینکار حداقل برای چند دقیقه هم که شده ذهنتو آروم میکنی

من اومدم بهت بگم ک هیچی درست بشو نیس بارها خود من پیش همه تمام مشکلاتمو گفتم مشاوره گرفتم دعا کردم ن ...

کاش میتونستم هم بی خیال باشم هم قوی که انتظار محبت از کسی به غیر خانواده ام نداشته باشم

نمیشه بخدا نمیزارن

چرا باید اجازه بدی دیگران حالتو خراب کنن تمرین کن بیخیال دنیا وادماش بشی 

گاهی حجم دلتنگیهایم انقدر زیاد میشود  که دنیا باتمام وسعتش برایم تنگ میشود ....دلتنگم ...دلتنگ کسی که گردش روزگارش به من که رسید ازحرکت ایستاد ...دلتنگ کسی که دلتنگیهایم را ندید ...دلتنگ خودم خودی که مدتهاست گم کرده ام ...کجایی...!شنیدید که میگن اونی که گریه میکنه یه درد داره ،امااونی که میخنده هزارتا !من میگم اونی که میخنده هزارتا درد داره  ولی اونی که گریه میکنه...به هزار تا دردهاش خندیده اما جلوی یکیشون بد جوری کم اورده ....  
دیگه دنیاست همه غم دارن یکی مثل من غم ازدست دادن پدرم غم تنها شدن مادرم غم اینکه برادرام اگه کاری بر ...

ان شاءالله روحش شاد

1718