2726
هیییییچ دختری برای مادرش نمیمیره اما میتونه قلبشو بشکنه  تو به چه حقی به خودت اجازه دادی حرمت ...

حتی اگه بهت بگه خ را ب ی  دخترینم ازبین رفته ونباشییی؟مریض باشه ب همه همینوبگه؟

الان نه ولی

بیست سال دیگه که مادر شدی و درد حاملگی و زایمان و شب بیداری و شوق دختر دار شدن رو کشیدی وقتی دخترت بزرگ شد و تو روت وایساد و باهات بد حرف زد و قلبت شکست و ازش کم توقع شدی

میتونی  حال الان مادرت رو درک کنی

بیاین به جای بزرگ کردن ادمای بی ارزش تو زندگیمون

به اونایی که بزرگمون کردن عشق بورزیم

چون وقتی یه مشکل برات پیش بیاد اولین و اخرین کسی که کنارته پدر و مادرتن و بقیه که بخاطرشون باخانوادت بحث میکردی و خودت به اب و اتیش میزدی   فقط از دور نگات میکنن شایدم یکم دلشون بسوزه و رد شن و دیگه اسمتم یادشون نیاد

دلم یه چشم رنگی و دماغ عملی و لب ژل زده و ابرو لیفت و فیبروز شده و یه هیکل باشگاهی و روی فرم میخواد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حتی اگه بهت بگه خ را ب ی  دخترینم ازبین رفته ونباشییی؟مریض باشه ب همه همینوبگه؟

ببین عزیزم 

اون مادرته تو میتونی با یه روش دیگه ارومش کنی

میتونی باهاش حرف بزنی

یا نهایتش میتونس سکوت کنی

اما بعدا دیگه مدیون دلت و وجدانت نیستی 

و مطمئن بااش 

مطمئن باش

مطمئن باش که خدا به خاطر صبر تو و احترام نگه داشتنت بهترین هارو برات رقم میزنه جوری که بعدا شکرش میکنی

دلم یه چشم رنگی و دماغ عملی و لب ژل زده و ابرو لیفت و فیبروز شده و یه هیکل باشگاهی و روی فرم میخواد 
2728
نمیششه اهلش نیس بابام

خب ببین حتما رو یه سری خط قرمزا و حستسیت هاشون دست گذاشتی که لج کردن

باهاش کنار بیا شاید خوب شد

دعوا کردیم هرچی تو دلم بود گفتم البته بی احترامی نکردم از بی محلیاش و سرکوفت زدناش و فرق گذاشتناشو نادیده گرفتناشو کلا از همه چی گفتم و بعدش اشتی کردیم و پشیمون شدم 

ته دیگ عشق اول را هرچقدر که بسابی چه با اسکاج دوست داشتن های بعدی چه با سیم ظرفشویی عاشق شدن های بعدی از دلت  پاک نمیشودحالا تو هی بساب و از صدای ناهنجارش سردرد بگیر ...
چی بگم خواهرر.فراتراین حرفاس

این دعوام تموم میشه و هم تو هم مامانت از عصبانیت و حرفاتوت ممکنه پشیمون شین ولی دیگه هیچوقت نگو برای هم مردیم

من مطپئنم با شناختی که از مامانت داری یه راه خووب و محترم برای مشکل پیدا میکنی

2706