1822
1823

عزیزم سوال منم هس جواب دادن لایکم کن فدا

اومدم ی لحظه کتاب •] «بیشعوری»” رع بخونم💭🖐🏻 دیدم خیلی دارع ب اطرافیانم توهین میکنه...💔😏 بستمش...🖤☁️              مرگ بر آمریکا😂🍒 🥀💫𖣐━━━━─ ᵇʳᵉᵃᵗʰᶤᶰᵍ ᶤˢᶰ'ᵗ ˡᶤᵛᶤᶰᵍ ──── ⇆ -

منظورت بچه هست؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1825

هیچوقت سعی نکنید ب زور کسی رو توی زندگیتون نگه دارید یا ب عبارتی وابسته کنید،وقتش ک بشه نیمه دیگه شما  با ی بغل عشق میاد سراغتون

خدای مهربونم از اعماق وجودم برای لطف بی کرانت سپاسگذارم و میدونم همیشه منو میبینی و صدای من رو میشنوی از اینکه نور امیدم در تمام لحظه های تاریک ناامیدی بودی سپاسگذارم،و از این لحظه تا اخرین لحظه زندگیم تک تک ثانیه های باقی مانده عمرم رو ب قدرت بینهایتت گره میزنم من رو در مسیری قرار بده ک هم تو خشنود باشی و هم من رستگار ،همه چیز من ب دستهای پر مهر تو سپرده شده❤️برای همتون ارزوی اشکی از جنس شوق دارم😘❤️
اگه شوهر باشه میشه ولی پسر غریبه رو نمی‌دونم 

شما ماما هستین میشه درخواستم رو قبول کنین لطفا

برای کشتن یک جامعه...روشی ساده به کارگیرید...بر فرهنگ آنان تمرکز کنید...ابتداکتابرا از آنها بگیرید...بعد سرشان رادرون تلویزیون فرو کنید.کارل پوپر
1904

اگه خود واقعیت باشی تو رابطه 

کورد کویین👸😎 من سه تا عشق دارم تو زندگیم🤗 اولیش مامانمه😍😘 دومیش عشقم❤S❤که بهش میرسم🙃 سومیش پرستاری👩‍⚕️😎واسه رسیدن به خواسته هام یه صلوات مهمونم کنید 😋❤تاپیکای عکس تگم کنید خوجلام  😋😄
بفرمایید

ب نظر شما باردار شدن در این اوضاع چطوره؟

جهان من از گریه است خیس باران    ...   تو باسقف کاشانه من چه کردی؟؟؟             ....................آقا بیا ک زمان آمدنت دیییییر میشود😔
1718