2733
2734

تاچند ماه؟

دلیلش چی بود؟

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادر شوهرم میگه تا سه ماه 

میگفت سه ماه پریود میشدم 

تا اینکه آخر سر با بزرگ شدن شکمم فهمیدم باردارم 

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w
2728

من 

چون شیر میدادم‌و‌پرس نمیشدم 

۴ ماهگی فهمیدم

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟

داشتم میرفتم رو ۳

هیچ علائم نداشتم پریودیام نامنظم بود فکر میکردم پریود نشدم عادیه بعد یه روز گفتم بزار یه بیبی چک بزنم تاریخش کم مونده دیدم بللله مثبته😂تو اقدامم نبودیم قصد بچه هم نداشتیم خدا داد دیگه

من  چون شیر میدادم‌و‌پرس نمیشدم  ۴ ماهگی فهمیدم

چه حسی داشتی ؟

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …
داشتم میرفتم رو ۳ هیچ علائم نداشتم پریودیام نامنظم بود فکر میکردم پریود نشدم عادیه بعد یه روز گفتم ...

الحمدلله چه حسی داشتی وقتی فهمیدی؟

2738
چه حسی داشتی ؟

هم‌خوشحال بودم‌هم شوکه هم ناراحت و.... تا خودمو پیدا کردم یکم زمان برد

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟

دوست من یه دختر داشت که فک کنم هفت ماهشم نشده بود نکنه وقتی دخترش دوماهه بوده این باردار میشه نمیفهمه گفته شیر میدم پریود نمیشم بعد چندوقت میبینه یه چیزی توشکمش تکون میخوره هی به شوهره میگه احساس میکنم یه چیز توشکمم تکون میخوره میره دکتر براش سونو مینویسه وقتی میره دکتر برا گزارش میگه ۲۴هفته جنسیت پسر خانوم انومالی دومتو میخوای انجام بدی

روی دیوار دل خود بنویسید خدا هست وخدا هست وخداهست
دوست من یه دختر داشت که فک کنم هفت ماهشم نشده بود نکنه وقتی دخترش دوماهه بوده این باردار میشه نمیفهم ...

چه باحاله😂😁

الحمدلله چه حسی داشتی وقتی فهمیدی؟

خوشحال نشدم حقیقتش چون میخواستم درس بخونم قشنگ آیلتسمو بگیرم با بچه نمیشه

اما شوهرم انگار رو ابرا بود بیبی چکو به آبجیاش و مامانش برد نشون داد آبرو نذاشت واسم

خوشحال نشدم حقیقتش چون میخواستم درس بخونم قشنگ آیلتسمو بگیرم با بچه نمیشه اما شوهرم انگار رو ابرا ب ...

😂😂😂

2706