1822
1823

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

الان بعضیا برات جدیش میکنن 🙂

کلمه اشتباه بنویسید تذکر میدم😊ناراحت نشید 🙂 درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم 🙂♀️ ♂️عاشق انیمه هستم 😍😍 و بسیار آهنگ خارجی گوش میدم ❤️با هیچ کس دعوا ندارم اصلا تو نی نی سایت 🙂صبورم خیلی تو تاپیکا عکس 🙂تاپیک عکس خوراکی و طنز و ترسناک دوست دارم 💙از تاپیکی بدم بیاد گزارش نمیزنم میام بیرون ✌️
1883
اصلا بیخود میکنین بیاین تو تاپیکم

بهت گفتم وقتی با من حرف میزنی دهنتو ببند💣

کوچیک که بودم چندتا زن میومدن دم مدرسه معلم حجاب میشدن و درباره ترسی حرف میزدن که باید از خدا داشته باشیم اینکه تو جهنم خدا چه بلاهایی سرمون میاره و ما باید همیشه مراقب حجابمون باشیم و اگه یک تاره مو بیرون اومده باشه تو اون دنیا از تک تک موهایی که بیرون بوده اویزون میشم اگه ناخن هامون بلند باشه میکشنشون و خلاصه تا مدت ها باعث شده بود من از خدایی که اینا برام ساخته بودن بترسم . بزرگ تر که شدم کلاهم رو قاضی کردم و برای خودم خدایی ساختم که دوست دار انسانیت هست نه حجاب و عرف..‌‌..خدایی که اگر از بنده اش ناراحت شده صرفا بخاطر اینه که یه کار غیرانسانی انجام داده نه یه کار غیر دینی. خدایی که هیچ مردی رو به زن برتری نداده خدایی که بی شک تو کارش و حرفش عدالته . خدایی که احتیاجی به ترجمه و تفسیر نداره . من برای نزدیک شدن به خدا نیازی به مکه و مسجد رفتن ندارم . اون همیشه تو قلب منه و همین که کنار خودم حسش میکنم کافیه. من خدایی رو میپرستم که لایق پرستشه نه خدایی که یه عده نادان برای میلیون ها ادم ساختن.خدای من خدای خوبیه❤ 

مغزت مثل رنگ موهات هوویجی شده بپاازچشمات ریشه نزنه

⛔بهترِ یک 🐴 آدمو💋کنه ↩تا↪ یک💋 آدمو🐴کنه 🙆‍♀️⛔      ⛔این☝️ پروفایل و👈📿 ثبت کاربری شده💯وهرگونه کپی     برداری پیگردقانونی داردوانحصراتحت اختیاربنده↩🥴📿↪است💯      به بعضیام بایدگفت ببخشیدکه تودخالتاتون زندگی میکنیم🔎                   🥴☝️  منم داروغه ناتینگهام هستم💯
اصلا بیخود میکنین بیاین تو تاپیکم

سایت عمومیه دوست دارم بیام حرفی داری؟

کاربری ششممه  با احمق بحث نکن بگذار در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند  زندگی کوتاه تر از آن است که با بحث با احمق ها هدر رود انیشتین   با چوب های پوسیده نمی شود قایق ساخت و با افکار پوسیده هم نمی توان جامعه را ساخت .در تاریخ99/9/9 به ارزوم رسیدم خدایا شکرت  یک عدد آرمی بلینک عشق وی هستم  
1826
سایت عمومیه دوست دارم بیام حرفی داری؟

اه اه چقد از تو بدم میاد😒😒😒😑🔪🔪

کوچیک که بودم چندتا زن میومدن دم مدرسه معلم حجاب میشدن و درباره ترسی حرف میزدن که باید از خدا داشته باشیم اینکه تو جهنم خدا چه بلاهایی سرمون میاره و ما باید همیشه مراقب حجابمون باشیم و اگه یک تاره مو بیرون اومده باشه تو اون دنیا از تک تک موهایی که بیرون بوده اویزون میشم اگه ناخن هامون بلند باشه میکشنشون و خلاصه تا مدت ها باعث شده بود من از خدایی که اینا برام ساخته بودن بترسم . بزرگ تر که شدم کلاهم رو قاضی کردم و برای خودم خدایی ساختم که دوست دار انسانیت هست نه حجاب و عرف..‌‌..خدایی که اگر از بنده اش ناراحت شده صرفا بخاطر اینه که یه کار غیرانسانی انجام داده نه یه کار غیر دینی. خدایی که هیچ مردی رو به زن برتری نداده خدایی که بی شک تو کارش و حرفش عدالته . خدایی که احتیاجی به ترجمه و تفسیر نداره . من برای نزدیک شدن به خدا نیازی به مکه و مسجد رفتن ندارم . اون همیشه تو قلب منه و همین که کنار خودم حسش میکنم کافیه. من خدایی رو میپرستم که لایق پرستشه نه خدایی که یه عده نادان برای میلیون ها ادم ساختن.خدای من خدای خوبیه❤ 
اینجاتبادل نظره پس دهنتو ببند من نطرمیدم و به توربطی نداره

هوووی درست حرف بزن با اسی

کاربری ششممه  با احمق بحث نکن بگذار در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند  زندگی کوتاه تر از آن است که با بحث با احمق ها هدر رود انیشتین   با چوب های پوسیده نمی شود قایق ساخت و با افکار پوسیده هم نمی توان جامعه را ساخت .در تاریخ99/9/9 به ارزوم رسیدم خدایا شکرت  یک عدد آرمی بلینک عشق وی هستم  
بهت گفتم وقتی با من حرف میزنی دهنتو ببند💣

دهنت 😂😂😂

مهربان باش ♡مهربانیرسم قشنگدل های  پاک است...    ۹۹.۹.۹   ۱۵ کیلو کم  کردم و به همه فهموندم من هم می تونم لاغر شم.  ♡♡  یه دختر تپلو موفرفری اسفندی 😘.
1718