2737
2734

سلااااام

بیاین به هم کلییییی انرژی بدیم

اول از همه خودتونو معرفی کنید پلیز:اسمتون،سنتون،مجردین یا متاهل،اگه متاهلی بچه داری؟اگه بچه داری چند تا داری؟اگه مجردی دوست پسر داری؟عاشق شدین اصن؟

بعد هم بیاین از روزی که داشتین بگین،بگین چیکارا کردین کجا ها رفتین،خرید کردین این چند روزه؟اگه خرید کردی چی خریدی؟

و کلییییی چیزای دیگه

من بین تاهل و تجردم

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من مریضم فک کنم کرونا باشه

از سر کار شوهرم سه نفر کروناشون مثبت شده دیروز

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸

خخخ مجرد ۲۳ساله

عاشق نشدم

دوس پسر ندارم

این چن روزه درگیر سمینارم 😑😑الانم استرس دارم😑 

هیچ کس لیاقت اشک های تو را ندارد ولی هر کسی که لیاقت انها  را داشته باشد هرگز تو را به گریه نخواهد انداخت!☺️
2738

بنام خدا 

معصومم 20سالمه نامزدم عشقمه❤بله ک عاشق شدم

دو روز پیش پیشش بودم دوساعتی فاصله داریم ...خیلی زیاد خوش گذش 😍

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 

من نسیم 28 ساله مجرد

عاقاااا من امشب دلم آب شد😓

یه خانومی پست گذاشته بود رابطه جنسی خیلی آرامش بخشه😐❤️

فک کنم من به گور خواهم برد تجربه ی همچین آرامشی رو😂

اصلا خیلی برام دور از ذهنه یعنی منم یه روز عروس میشم؟ 😌

در باور عشق و شناخت حقیقت آن مرد ممکن است فریب بخورد اما زن... زن حقیقت عشق را زود تشخیص میدهد، با حس نیرومند زنی👠 و اگر دبه درمی آورد از آن است که عشق هم برایش کافی نیست اون بیش از عشق میطلبد: جان تو را⚰️
2706