2737
2734
عنوان

زخم های روحی کودکی

510 بازدید | 20 پست

خیلی کوچیک بودم.سن ام خیلی کم بود.یادم نمیاد چند ساله بودم ولی شاید ۵ تا ۷ ساله بودم.پدر و مادرم هر دو سرکار میرفتم و تقریبا دوران کودکی و تابستون خودم رو خونه ی پدر بزرگ و مادربزرگم میگذروندم.پدربزرگ ام رو بیشتر دوست داشتم.گرچه اون هم در طول چند سال پیش منو خیلی اذیت کرد.چند ماه پیش فوت کرد و منم بخشیدمش.گرچه ناراحتی هایی که برام ایجاد کرده بود وقتی به یادم میاد خیلی اذیت میشم و اشک میریزم.لحظاتی از زندگیم رو ازم گرفت که دیگه تکرار نمیشن برام.حرف هایی بهم زد که از قلب و روحم پاک نمیشه.اما دوست اش هم داشتم و خیلی چیزا ازش یاد گرفتم و بخشیدمش.

اما رفتارهای مادربزرگ ام که بیش تر از ۱۰ سال پیش فوت کرده و اونم بعد از مرگ اش به خدا گفتم بخشیدمش، نمیتونم فراموش کنم و هر بار که یادم میاد روح ام خیلی زجر میکشه.یادمه خیلی کوچیک بودم و مامانم اینا منو گذاشته بودن خونشون.پدربزرگ ام هم خواب بود.منم مثل هر بچه ای شیطنتی حتما کرده بودم که یادم نیست چی بود.دستمو محکم گرفت و میخواست منو از خونه بندازه بیرون.خیلی اشک ریختم و ترسیده بودم.ازش خواهش و التماس کردم که اینکارو نکنه.الان ۲۵ سال ام هست.اونقدر اون اتفاق برام دردناک بود که دارم این ساعت از شب برای خودم اشک میریزم.یا یادمه یه بار لواشک درست کرده بودن و چیده بودن توی سینی که خشک بشه، اومدم برم سمت اش، دست منو محکم گرفت و نذاشت که برم و منو کشوند و برد توی خونه.خیلی رفتارهای اینطوری باهام داشت.همین چند شب پیش دلم برای جفتشون تنگ شده بود و براشون کردم اما هر بار هم که یاد این رفتاراشون میگفتم همه ی روح ام درد میگیره.

یه بار اومدم بدم سمت ظرف شیرینی که یه شیرینی بردارم.بازم دستامو محکم کشید کنار و گفت این مال پسرم هست.جواب همه ی دل شکستن های منو میده نه؟جواب همه ی اون لحظه هایی که روح ام خورد شد و شکست

هیچ زخمی بدتر از تجاوز نیست😔😔

وقتی توی یه تاپیک پست میذارم و دلیل ومدرک از قرآن میارم و تومیگی خرافاته و قبول ندارم و....اونوقته که دیگه جوابتونمیدم؛چون کسی که خدارو قبول داره ولی قرآنو نه،احمقه ...و تو منطق من بحث کردن باآدم احمق،توهین به خودمه! حالا تو فکرکن من کم آوردم،اوکی.... اینجوری خوش باش😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ارع ضربع های کودکی همیشع همراع ادمع

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2731

اسیب هایی که تو بچگی یه ادم میخوره واثعا دردناکه.همین الان تاپیک کناری داشتم میگفتم بچه رو چرا ول کردی .واقعا اسیب میبینه بچه بدون پدر مادر

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
یا شکلات و هدیه هایی که به دختر خاله ام پنهانی میداد  من فقط یه بچه بودم اون زخم ها چه قدر می ...

میفهممت

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
2738

مستاجر مامان من دوتا دختر داره اولیش کلاس سوم میره برات نگم از گلی و خوبی این دختر خیلی خوبه ماشالله مامانش اینو برده شهرستان گذاشته پیش مادربزرگش ک مادربزرگه تنها نباشه همش زنگ میزنه ک جمعه ب جمعه مادر و پدرش برن پیشش اوناهم بعضی جمعه ها نمیرن خداشاهده جیگرم برا این بچه خون میشه وقتی بهش فک میکنم

اسیب هایی که تو بچگی یه ادم میخوره واثعا دردناکه.همین الان تاپیک کناری داشتم میگفتم بچه رو چرا ول کر ...

من این زخم ها و حرف ها رو از پدر و مادر خودم هم دیدم 

حالا تبدیل شدم به کسی که دلم نمیخواد بدم سر کار که بچه ام بدون من بزرگ نشه 

نمیخوام اون درد ها و رنج هایی که به خاطر اینکه مادرم کنار نبود و سر کار بود یا سرش به چیزهای دیگه ای گرم بود و منو فراموش کرده بود رو بچه ام هم تحمل کنه 

اگ بدونی من چ زخمی از بچگیم دارم

اینا هییییییچن هیییییییییچ

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
چرا خون میشه ؟! 😶 منم بچه بودم فقط پنج شنبه جمعه میرفتم خونه خودمون مشکلی نداشتم . خیلی بد نیست که ...

اخه همش زنگ میزنه ک بیان پیشم این جمعه میان یا نه؟ بنظرم پیش خانواده خودت باشی خیلی خیلی بهتره

هیچ زخمی بدتر از تجاوز نیست😔😔

تجربش کردی؟؟؟

اینو فقط من میفهمم

اخ امشب شب گریست

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
2706