2726

ولباس شیک  بپوشه؟شغلش جوریه ک خیلی اذیت میشه و کثیف کاری هم افتضاحه دوس دارم مث این مردایی ک شیک پوشن باشه

تیکر تولد یکسالگی دخترم

شوهرم همیشه مرتبه 

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اما راهشو بلد نیستم خودش این مدلیه

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
2728

شوهر منم کارش جوریه ک کثیف کاری داره ولی لباس کار داره عوض میکنه میاد

شیک میپوشه همیشه

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 

هر روز بفرستش حموم... مام استفاده کنه... لباساشو خودت اتو کن... ادکلن بزن ب لباساش

عشق من انقد مرتب و تمیز و منظم بود..‌

من هم ازش یاد گرفتم 😑

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

وای اسی توروخدا شوهر من دوساعت مو درست میکنه لباساشو ست میکنه کلا عشق لباسه عشق ادکلن وانگشتره یه حرص دراریه لنگه نداره 😑😑😑😑😑من با یه کیلو ارایش همیشه زودتر ازاون حاصر میشم 

شوهرمن خیلی به خودش میرسه بیزون میربم نبم ساعت نگاه اینه میکنه همیشه مرتب ومنظم هست واسه من و پسرمم حساسه همیشه مرتب ومنظم باشیم خیلی حساسه

بهترین نیستم اما خودمم😍

خب بخر براش...به مناسبت های مختلف براش هدیه عطر ادکلن مام اسپری ولباسایی که دوست داری بخر...جلوی چشمم بزار که استفاده کنه

🍁چالش پاییزی بامداد خمار🍁گروه آبی💙 وزن الان ۷۶....هدف ۶۸..........میشه...چون من میخوام😎
2706