1822
1823
عنوان

تاپیک عجیب غریب😄

7438 بازدید | 236 پست

تاحالاتواین سایت دوتاتاپیک عجیب دیدم 

یکیش اولای کرونابودمیگفت شوهرم رعایت نمیکنه یه هفتس رفتم موندم خونه پدرم بعدامروزاومدم خونم سربزنم 

شوهرم دیدمنو

تف کردتوصورتم 😂😂😂😂

گفت ازمن فرارمیکنی ؟اگه من کرونادارم بذارتوهم بگیری 😂😂😂😂

یکیم میگفت زلزله میومدشوهرم فرارکردبهم گفت بدوزلزله اومده من دیدم آرایش ندارم 

یه مختصرآرایش کردم بعدفرارکردم 😐😐😐😐😐

قال الامام الصادق(علیه السلام): «اذا بلغک عن اخیک ما تکره، فاطلب له العذر الی سبعین عذراً، فان لم تجد له عذراً، فقل لنفسک؛ لعل له عذراً لا نعرفه»/قضاوت زود ممنوع

شمام بگین یه ذره بخندیم 

قال الامام الصادق(علیه السلام): «اذا بلغک عن اخیک ما تکره، فاطلب له العذر الی سبعین عذراً، فان لم تجد له عذراً، فقل لنفسک؛ لعل له عذراً لا نعرفه»/قضاوت زود ممنوع

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1825

همینایی که گفتی کلی خندیدم🤣

دیگه قضیه جیش چرخشی رو نمیگم‌ که فحشم ندین

❤گروه زرد وزن فعلی ۷۸/۵۰۰ وزن هدف ۵۸❤   وزن هفته به هفته👈 ۷۸/۵۰۰ 👈 ۷۷ 👈 ۷۶/۶۰۰ 👈 ۷۶/۱۰۰ 👈 ۷۶/۶۰۰ 👈 ۷۵/۵۰۰

پدر شوهرم بوس و بغلم می کنه

🌼🌼 برنامه کاهش وزن پاییزه با بامداد خمار🌼🌼🧡گروه نارنجی🧡🧡 قد👈۱۷۴ 🏵 وزن شروع👈۸۰ 🏵 وزن فعلی:۷۳/۸۵😍😍😍 وزن هدف👈۶۶ 🏅🏵 هدف اول👈۷۵🔓🥉 🏵 هدف دوم👈۷۰🔒🥈🏵 هدف سوم👈۶۶🔒🥇🧡🧡 کمتر شیرینی بخورید، شما به اندازه کافی شیرین و دوست داشتنی هستید🤗🧡

فقط آرایشه 😂😂😂😂

ای ابرررر قدرت دنیاااااااا پسر عموی زهرااا ( علی )  ای همای رحمت تو چه آیتی خدا را   دوست جونیا اگه تو تاپیکای سیاسی و دپ و فازمنفی و خیانت و... منو دیدین هرطور دوست داشتین بهم تذکر بدین  
1826

فقط اونی که شورت و سوتین بافته بود عکسشو گذاشته بود😂

یا یه کاربرم ماه قبل گفت وااای شنیدم سردار سلیمانی رو صبح ترور کردن😶😶😶😂😂😂

اعتراف میکنم😐😕 بچه که بودم هر موقع حواسشون نبود جلو من حرف زشتی میزدن میگفتن “فرانسوی حرف زدیم”.خلاصه اینطوری بود ک تو دبستان معلممون پرسید کسی زبون دیگه ای بجز فارسی بلده؟ منم هرچی کلمه فرانسوی بلد بودم گفتم😂

پشمهایم_کو#  

☠👽🌌عضو فعال اکیپ علمی تخیلی 🌌👽☠میشه برام صلوات بفرسی که دلم ارامش داشته باشه مرسی😍❤💙از تمام کسایی که تو این مدت من و دعا کردن ممنونم😍😘من از امروز میخوام خودمو تغییر بدم  ناراحت نباشم دیگه انرژی منفی و از خودم دور کنم 😝😝خدا رو دوس داشته باشم از خودش بخوام ک ارامش و به قلبم برگردونه ❤💛💜💚تو این مدت ک هر کسو ناراحت کردم ازش میخوام منو از ته دل ببخشه خودمم از کسی ناراحت نیستم 💃🏻💃🏻من دیگه میخوام ی دختر قوی باشم شما هم دعا کنین ک قوی تر بشم 😍😘راستی من و تو تاپیکای طنز و غذا تگ کنین ای ام شکمو 🤣🤣اگه منو تو تاپیکای خیاانت دیدین بهم تذکر بدین برم بیرون مرسی عشقای دلم🖤💜💛💚💙👐
1899