2737
2734
عنوان

ریزش مو دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 2329 بازدید | 131 پست
اره بابا من ماسک مو ضد ریزشو چقد هر شب الاف میشدم قبل خواب میزدم گرونم گرفته بودم ولی انگاری اثر ندا ...

هر چی هم بگن کاملا گیاهیه الکیه اگه کاملا گیاهیه کا میتونیم بریم از عطاری گیاهشو خیلی ارزونتر بخریم

تویی که داری امضامومیخونی👈👈 اگه جایی بیعدالتی دیدیو از شدت خشم بدنت به لرزه افتاد بدون یکی از رفیقامی 💛💚💛💚اگه یه احمق بیمغز به جنسیتت توهین کرد و تو ساکت موندی به شدت حقیر و پستتر از اونی/پستتر از اونا آدمایی هسن که فارغ از علاقه به یه جنسیت خاص دارن خودشونو پاره میکنن تا بچشون پسر بشه تنفرم نسبت به اینا در قالب کلمه نمیگنجه زبونم قاصره در مقابل این آدمایی که اسم خودشونو گذاشتن زن بعد به نفع جنس مقابل عمل میکنن برا همیشه داغ بچه رو دلتون بمونه که ایقد دختر رو پست نکنینفقط میتونم بگم خیلی بیغرتی که جنس خودتو کوچیک میکنی مغزکپکی عقبمونده
من از دکترا ناامیدم برو دنبال گیاهی

من گیاهی رفتم واسم روغن کرچک داد با گل سرو موورد 

بدتر ریخت 

بتز ی کم‌روغن خوب بود اونم واس ابروهام و مژه هام‌ن موهام 

رسما کچل شدم  برو تاپیک اخرم و بخون 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وای چ بد چی میکنی پس تو برای درمانش 

عصه☹

علاف سایتم😑😑😑مادر ی دختر عاقل ومودب😍😍خوشحالمم که دخترم تربیتش خوبه😄😍😍انشالله میتونم همینطور جلو برم برا تربیتش😍😍زیاد میام سایت کم چت میکنم😑اگه جایی ریپلایم کردی لایکت کردم فک نکنید حق با شماست😊فقط حال ندارم چت کنم😕سایت شده سرگرمیممم😔ولی رفیقی ندارم😮گاهی وقت بدون مخاطب وتایپک خاصی ساعت ها داخلش چرخ میزنم😮😑ولی نمیتونم دل بکنم ازش😕
من گیاهی رفتم واسم روغن کرچک داد با گل سرو موورد  بدتر ریخت  بتز ی کم‌روغن خوب بود اونم ...

باید اول مزاجتو بشناسی بعد ماسک گیاهی بذاری مثلو من قهوه با سرم ساخته ریزشم خیلی کمتر شده ولی روغنا به سرم نمیسازن

تویی که داری امضامومیخونی👈👈 اگه جایی بیعدالتی دیدیو از شدت خشم بدنت به لرزه افتاد بدون یکی از رفیقامی 💛💚💛💚اگه یه احمق بیمغز به جنسیتت توهین کرد و تو ساکت موندی به شدت حقیر و پستتر از اونی/پستتر از اونا آدمایی هسن که فارغ از علاقه به یه جنسیت خاص دارن خودشونو پاره میکنن تا بچشون پسر بشه تنفرم نسبت به اینا در قالب کلمه نمیگنجه زبونم قاصره در مقابل این آدمایی که اسم خودشونو گذاشتن زن بعد به نفع جنس مقابل عمل میکنن برا همیشه داغ بچه رو دلتون بمونه که ایقد دختر رو پست نکنینفقط میتونم بگم خیلی بیغرتی که جنس خودتو کوچیک میکنی مغزکپکی عقبمونده
2731
هر چی هم بگن کاملا گیاهیه الکیه اگه کاملا گیاهیه کا میتونیم بریم از عطاری گیاهشو خیلی ارزونتر بخریم

اره اینم هست یبار قبلا از تهران تلفنی ی بسته ضد ریزش گرفتم گرون گرفتم ولی اون گیاهی بود یه شامپو و قطره کف سر و  سه تا پودر تو ظرف بود ک شبیه ارد نخود و صدر و اینا بود دوتاش گفته بود با یه تخم یه مقدار از هر کدوم قاطی کنم حالت ماسک بذارم نسبتا خوب بود شامپوشم شامپوی دم اسب بود ولی پیدا نکردم دوباره بخرمش

من شنیدم اونو قطع کنی مصرفشو دوباره با شوت بیشتر از قبل میریزه حالا انشالله که برای شما کامل قطع بشه ...

من از ماه رمضون استفاده میکنم بد جوری ریزش داشتم ولی من به جای اینکه دوبار در روز استفاده کنم ۲ درصدشو گرفتم و هر شب یه بار استفاده میکنم تا بهش زیاد عادت نکنم و الان یه شب در میون استفاده میکنم.البته من کمکاری تیرویید داشتم ۲ سال ولی وقتی دیدم قرصها ریزش موهامو قطع که نکرد بیشترم کرد دیگه نه ازمایش تیرویید دادم نه قرصشو خوردم ۲ ساله گذاشتم کنار.و چند ماهه ماینوکسیدل میزنم.البته قبل تیرویید موهای فوق العاده پری داشتم که الان خیلی کمتر شده بعد اینهمه ریزش

اره اینم هست یبار قبلا از تهران تلفنی ی بسته ضد ریزش گرفتم گرون گرفتم ولی اون گیاهی بود یه شامپو و ق ...

اینا رو خودت میتونستی ارزونتر از عطاری بخری،شامپو دم اسب خوبه اگه پیدا نکردی نخل اره ای ام کار اونو میکنه، من اویدرم صد ریزش میزنم همه اینا داخلشه ولی کار خاصی نمیکنه فقط با قهوه ریزشم کمتر شده نه با هیچ محلول و.... یه چیزی حدود یه تومن خرج کردم آخرش با تفاله قهوه دور ریز مفتی کمترش کردم😬

2738
اونجوری ک بدتره انشالله خوب میشه بهش فکر نکن 

البته بیشتر نگران غذاهام😀😀😀

واکرته مو پر سرمم😀😃

علاف سایتم😑😑😑مادر ی دختر عاقل ومودب😍😍خوشحالمم که دخترم تربیتش خوبه😄😍😍انشالله میتونم همینطور جلو برم برا تربیتش😍😍زیاد میام سایت کم چت میکنم😑اگه جایی ریپلایم کردی لایکت کردم فک نکنید حق با شماست😊فقط حال ندارم چت کنم😕سایت شده سرگرمیممم😔ولی رفیقی ندارم😮گاهی وقت بدون مخاطب وتایپک خاصی ساعت ها داخلش چرخ میزنم😮😑ولی نمیتونم دل بکنم ازش😕
باز خیلی خوبه تونستی پیدا کنی درمانشو خداروشکر 

درمان که نشده کامل ولی خب کمتر شده

2706