2733
2734
عنوان

ده روزه بچه هامو ندیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 11814 بازدید | 249 پست
مادربزرگ هم دلسوز نوه میشه...نامادری نیست که

ببخشید با کمال احترام.ولی اینا همش توجیه هست برای راحت کردن وجدان.

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هرچی باشه مادر بالاسرشونه بچه بدون مادرش حس غربت داره اون بچه دو ساله هم که دیگه هیچی نگم بهتره

اونجا هم پدر بالا سرشونه دقت کنی خانوم گفت مستقله یعنی میره سرکار پس فرقی نداره در هر حالت بچه ها پیش مادربزرگ میموندن

برای حل شدن مشکل داداشم یه صلوات میفرستی😔
اونجا هم پدر بالا سرشونه دقت کنی خانوم گفت مستقله یعنی میره سرکار پس فرقی نداره در هر حالت بچه ها پی ...

بنظرم ادمی که حس مسئولیت نداره نباید بچه بیاره

چه گناهی کردن اخه اونا

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را.
2738

عزیزم اگه قصد طلاق مداری چرا همچین کاری کردی!!!!

بچه ها گناه دارن کاش میذاشتی پیش خودت بمونن 

من بچه بودم بابا مامانم زیاد دعوا میکردن چقد اثر بد گذاشته رو روح و روان من ،کاش قبل بچه دا  شدن ببینیم شرایط زندگیمون چطوره بعد اقدام کنیم

ممنون میشم واسه شادی روح مامانم صلوات بفرستین   
هیچ مادریم از سر خوشی بچه های رو ول نمیکنه...مگه اینکه کارد به استخونش رسیده باشه...

هر اتفاقی افتاده باشه به بچه ربط نداره 

که علاوه بر تموم مشکلات درد دوری مادرشم بکشه

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را.
بنظرم ادمی که حس مسئولیت نداره نباید بچه بیاره چه گناهی کردن اخه اونا

مگه زن تنها بچه رو به وجود میاره خوب اون پدر هم مسولیت داره چرا فقط زن مسئولیت داشته باشه

برای حل شدن مشکل داداشم یه صلوات میفرستی😔
خدا کمکم کن خیلی اذیتم کرده یه بلایی سرش بیاد تا دیگه منو اذیت نکنه

ازکلانتری ماموربگیربروبچه هاروبیارتا۷سال مال خودتن،پدرشونم بایدهضانت بچه هارو بهت بده به جرم اینکه نفقه نمیده ازش شکایت کن،برای کتک خوردنتم بایدشکایت میکردی وازش دیه میگرفتی تاآدم بشه

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
دوستان با اجازه اسی من دخترم دستشو کرد تو پوشاکش و پی پی شو دست زد چند باره تکرار میکنه منم دوسه تاز ...

عزیزم بچه طبیعیه کنجاوی می‌کنه به جای زدن بهش نشون بده و بذار بو کنه ببینه چه بد بوئه و شما هم تکرار کن که بد بو و کثیفه کم کم دیگه دست نمی‌زنه. چون بچه‌ها مخصوصا کوچیکترها روش اصلی یادگیریشون تقلیده یعنی وقتی ببینه شما می‌گین اه اه و ... متوجه می‌شه چیز بدیه و از شما تقلید می‌کنه و دست نمی‌زنه. البته نمی دونم بچت چند سالشه اما زدن علاوه بر اینکه تاثیرات مخرب بلند مدت داره الزاما باعث هم نمی‌شه بچه ربط بین کارش با کتک خوردن رو متوجه بشه. 

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.
2706