2726
عنوان

ده روزه بچه هامو ندیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 11813 بازدید | 249 پست

وای چجوری دلتون میاد از بچه هاتون دور باشین؟! من سیاتیکم گرفته بود،شوهرم ی ظهر تا شب دخترم برد خونه مامانم من بتونم استراحت کنم،دلم داشت میترکید،ثانیه شماری میکردم زودتر شب بشه دخترمو ببینم

عزیزم ما هم جای شما نیستیم که ببینیم چی کشیدی،ایشالا خدا کمکت کنه و شوهرتو به راه راست هدایت کنه

يك دختر دارم شاه نداره  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه خیانت کتک و تحقیر این خانم تقصیر بچه هاست به بچه ها چه ربطی داره؟ اونا اذیت بشن بخاطر اشتباهات ...

عزیزم من فقط میگم ما جای اون خانوم نیستیم نمیدونیم شرایطش چیه...وقتی هزینش رو نداره بچه رو پیش خودش نگه داره چیکار کنه؟؟برگرده کتک بخوره؟بچه ها رو که سر راه نذاشته...کنار پدرشون هستن...

2728
دست شمر که نداده بچه هاشو دورازجون. پدرشونه بچه ها مال پدر هم هستن پدر هم وظیفه داره. بعدم واقعا قض ...

پدر که صبح تا شب سرکاره 

بچه ها پیش مادربزرگشونن

ادم از کجا بدونه با بچه چه رفتاری میشه؟

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را.
عزیزم من فقط میگم ما جای اون خانوم نیستیم نمیدونیم شرایطش چیه...وقتی هزینش رو نداره بچه رو پیش خودش ...

بچه دو سالشه 

نیازی نیس که دیگه شیر بخوره

پوشکم میتونه نکنه کهنه ببنده

این آسیبی که به بچه میخوره جبران‌ناپذیره

بعدم پدرش که سرکاره

اونم هند جگرخوار نیست.  مامان بزرگشونه. چرا اینقدر جو میدین

هیچکس مادر بچه نمیشه

مادر بزرگا از دست عروسه عصبانی باشن با بچش بدرفتار میکنن

چه برسه طرف کلا قهر کرده باشه و رفته باشه

پدر که صبح تا شب سرکاره  بچه ها پیش مادربزرگشونن ادم از کجا بدونه با بچه چه رفتاری میشه؟

از کجا معلوم پیش این خانوم بود رفتار اطرافیان با بچه خوب بود و بهش سرکوفت نمیزدن

برای حل شدن مشکل داداشم یه صلوات میفرستی😔
نکهداری دو تا بچه خیلیییی سخته غیر مادر کی میتونه صبوری کنه؟ اگه روشی هست بگو استارتر انجام بده

بله سخته.خیلی هم‌سخته.مادر بودن درد داره عزیزم.مادر شدن سختی داره.بچه حالیش نیست تو پول نداشتی براش شیر خشک و پوشک‌بخری .بچه نمیفهمه.بچه فقط مادرشو میخواد.

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
از کجا معلوم پیش این خانوم بود رفتار اطرافیان با بچه خوب بود و بهش سرکوفت نمیزدن

هرچی باشه مادر بالاسرشونه

بچه بدون مادرش حس غربت داره

اون بچه دو ساله هم که دیگه هیچی نگم بهتره

2706