2410
2553
عنوان

ده روزه بچه هامو ندیدم

11809 بازدید | 249 پست

گفتم شوهرم خیانت کار بدبینه دست بزن داره ظرف میشکنی عصبیه اومد خونه مادرم منو بزنه برادرم زدش منم دادم بچه ها را ببره نگه داره تا اذیت شه بفهمه منم ادمم مادرش بچه ها را نگه می داره دلم براشون یه ذره شده فک نکنم تا چند ماه دیگه هم آشتی کنیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

بیخشید گلم اینطوری میگم.ولی خدایی الان بچه هات خیلی دارن اذییت میشن.خیلی روحیه اشون داغون میشه تورو خدا حداقل بچه هارو بیار پیش خودت.چجوری دلت میاد اخه اونا چه گناهی کردن

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔

چرا بچه ها رو قربونی دعواهاتون میکنید گناه دارن بچه رو کردید سلاح و ازش به نفع خودتون استفاده میکنید 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
2706