1874
1823
عنوان

چقدر بده آدم عاشق بشه این شکلی 😵😨

2913 بازدید | 67 پست

به طرز خفنی عاشق شدم.... اما طرف دوست داداشمه 😢😢 از خداشه باهاش دوست بشم اما خب ریسک داره چون آشناس 😢 وای همش تو فکر و خیالمه دیوونه شدم 😢

تازگیا متوجه شدم کسی که سر دیگران بابت موضوعی عقده گشایی میکنه، کسیه که خودش سر اون موضوع، رنج کشیده و آسیب دیده. لذا برخلاف اسم کاربریم دیگه "دشمن عقده ایها" نیستم؛ بلکه سعی میکنم رنجی که کشیدند را درک کنم و از کنارشون بگذرم 😊          گاهی اوقات "عقده ای" یک فحش نیست؛ بلکه توصیفی است به معنای واقعی کلمه در مورد بعضی انسانها. (به ظاهر انسان البته)

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1825
چطور از خداشه؟

طی مکالماتی متوجه گشتم 😌😌

تازگیا متوجه شدم کسی که سر دیگران بابت موضوعی عقده گشایی میکنه، کسیه که خودش سر اون موضوع، رنج کشیده و آسیب دیده. لذا برخلاف اسم کاربریم دیگه "دشمن عقده ایها" نیستم؛ بلکه سعی میکنم رنجی که کشیدند را درک کنم و از کنارشون بگذرم 😊          گاهی اوقات "عقده ای" یک فحش نیست؛ بلکه توصیفی است به معنای واقعی کلمه در مورد بعضی انسانها. (به ظاهر انسان البته)

پسرخالم با داداشم رفیق بود یه عمر پنهانی عاشقم بود منم بهش حس کمی داشتم وقتی داداشم  خبر نامزدیشو داد به مغازه های اطراف همه جلوش گفتن پس رضایت دادی بالاخره؟😳فک میکردن با من نامزد کرده

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🥀 سابقه پنج بار تعلیقی😕اگه با نظرم مخالفی یه نفس عمیق بکش بعد تایپ کن منم جواب دندون شکن دارم اما میترسم جای دندون ،دل بشکنه پس جواب نمیدم🙏🏻💙

چند سالته

عشقت چن سالشه

داداشت چن سالشه

تو متفااااوتی  ........ چون            .....                         من عاشقتم😍 .....    به ماکارونی میگین ماکارانی ؟ 😑 خاک بار ساراتان (فان) 😂 در تاریخ ۹/۹/۹۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد. 🌈🌱💚 هرکی کله پاچه دوست نداره با من نحرفه 😒😅 + چه نسبتی باهات داره ؟ _ قول داده محرمش بشم 👰❤ عاشق تو شدن دومین اتفاق بزرگ دنیا بود ... و پیدا کردنت اولیش 🍓
1826

بخاطر آبروی داداشت ببخیالش شو

البته بیخیال دوستی!

ما گناه را نمیبینیم...مگر اینکه «زنی» مرتکب آن شود🥀 مسلطبه سه زبان کردی،لری،لکی💜                                             درزمینه زنان تا حدود زیادی میتونم راهنماییتون کنم،درزمینه آرایشی هم خیییییلی میتونم کمکتون کنم،،سوال مذهبی هم داشتین جواب میدم،آشپزیمم خوبه میتونم کمکتون کنم ❤️❤️❤️.                                                       کرمانشاهیم💚                                           ودرآخر اینکه برام مهم نیست دیگران چه فکری درموردم میکنن، دیگران اگه فک کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن😮😮😮😉😉😉💜💚💛💙♥️🤎🤍
نشو

نه نمیشم 😢 اینم شانس مایه 😭😭

نکن اینکارو خوااااااهر

نه بابا نمیکنم

1899