2737
2734
عنوان

کی با دعای نادعلی عشقش برگشته؟

8594 بازدید | 24 پست

میگن باید شب جمعه یعنی امشب خوندش؟ کسی تا حالا خونده و نتیجه دیده؟

تا پنج ساله دیگــه به خواسته ات میرســی به شرط اینکه از امروز شروع کنی🐰💕پ.ن: این جمله واقعا تاثیر گذاره.😌🌸

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

میخوام بخونم هموز نخوندم بعدم نشنیدم فقظ شب جمعه

میگن پنجشنبه شب14 مرتبه باید به نیت محبت خوند

تا پنج ساله دیگــه به خواسته ات میرســی به شرط اینکه از امروز شروع کنی🐰💕پ.ن: این جمله واقعا تاثیر گذاره.😌🌸
2728

من عشقم رفته ی زخم بزرگ رو قلبم ولی بااینکارا برش نمیگردونم....کسی.ک بخوادبره پاهاشو هم قط.کنی بادستاش میره....عشق من رفت برگشت بازم رفت....هیچوقت ب زور دیگ چیزی نمیخوام تنهایی رو ترجیح دادم💔

فکرلمس کردن دستات یه سرانجام محاله......💔.کاش بیای بخوابم قسم میخورم برای همیشه بخوابم..............

من چندین ساله عادت دارم شبهای جمعه یعنی این شب میخونم البته برای عشق و اینا نخواندم.... چون حدیث خونده بودم به فرموده حضرت رسول کسی شب جمعه بخونه کل اون هفته از بلا و آفات بدور هست ان شاءالله

2738
من عشقم رفته ی زخم بزرگ رو قلبم ولی بااینکارا برش نمیگردونم....کسی.ک بخوادبره پاهاشو هم قط.کنی بادست ...

فداتشم درکت میکنم😭 ولی من میخام برگرده نه اینکه باهاش باشم فقط میخام برگرده و برینم بهش معنی تحقیر شدنو بفهمه

به این خانومی که گفته هیچ کس توجه نکن .. کلا با دروغاشو میزنه می رینه تو همه چی .. بزرگان دین میگن ...

فک کنم منظورش چیز دیگه ای بود

منظورش شاید اینکه اون طرف و ولش کن بهش اصرار نکن

کسی که رفته رو ولش کن

بعدش ۱۰۰ تا صلوات داره

اره اینم بود منتها من فراموش کرده بودم خدا خیرت بده یاداوری کردی برم بخونم فقط خدا کنه دیر نشده باشه

2706